Royale Union SG – Eintacht Frankfurt: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.02.2024

Zawodnik Eintrachtu z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Royale Union SG – Eintracht Frankfurt? Jedną ze zdecydowanie najciekawszych batalii w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji będzie starcie Royale Union z Eintrachtem! To właśnie tego meczu dotyczyć będzie poniższy tekst, a dowiecie się z niego, gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć ów pojedynek na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Royale Union SG – Eintracht Frankfurt, transmisja na żywo w TV

W czwartkowy wieczór odbędzie się w sumie aż 16 pojedynków w Lidze Europy i Lidze Konferencji! Wspomniana wyżej belgisko-niemiecka rywalizacja wyróżnia się jednak na ich tle i stanowi ciekawy wybór dla neutralnych kibiców. Powinniśmy w tym starciu zobaczyć ciekawe i ofensywne widowisko, a wyraźnego faworyta brak. Sam mecz ma rozpocząć się 15. lutego 2024 roku o godzinie 18:45 polskiego czasu. Niestety w naszym kraju nie będzie sposobności, by obejrzeć omawiany pojedynek w TV. Już teraz przedstawiam kursy bukmacherskie, które obstawić możecie z poziomu aplikacji bukmacherskich i przechodzę do kwestii streamów online!

Royale Union SG – Eintracht Frankfurt transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów transmisji i serwisu, na jakim będzie dostępny ten mecz, nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w telewizji, jednak dostępny będzie stream online, a więc de facto transmisja internetowa. Prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24 posiada platforma streamingowa Viaplay i to na jej antenach w sieci będziemy mogli obejrzeć starcie Royale Union SG – Eintracht Frankfurt na żywo i w pełni legalnie. Niestety dostęp do streamu nie będzie darmowy, bo konieczne będzie dokonanie płatności za dany pakiet z transmisjami. Obecnie miesięczny dostęp do streamów onlin w Viaplay kosztuje 55 PLN.

Gdzie oglądać Royale Union SG – Eintracht Frankfurt?

Zmierzając powoli do końca artykułu, okazuje się, że spotkanie Royale Union SG – Eintracht Frankfurt w naszym kraju na żywo będzie można zobaczyć tylko i wyłącznie w Viaplay. Operator ten powoli będzie wycofywał się z polskiego rynku, jednak obecnie posiada on jeszcze prawa transmisyjne do pokazywania gier Ligi Konferencji i belskijsko-niemieckie starcie odnajdziemy właśnie w jego ofercie. Kibicom, którzy zdecydują się zakupić pakiet w Viaplay i zobaczyć to spotkanie życzę jak największych emocji i nienagannie działających streamów online!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze