Niespodzianki na turnieju rozgrywanym na Łotwie są spotykane każdego dnia i zwycięstwo Szwedów aż 7:0 ze Szwajcarią z pewnością taką jest. Dzisiaj kolejne hokejowe zmagania przed nami i tym razem liczę na faworytów. Rosja i Białoruś mierzą się z outsiderami tegorocznych Mistrzostw Świata i z pewnością liczą na komplet punktów. Przygotowałem ciekawe zakłady w BETFAN. Zapraszam do lektury!

Załóż konto w BETFAN i graj najwyższy zakład na rynku bez ryzyka do 600 PLN!

(Zwrot na konto bonusowe BETFAN)

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Rosja vs Dania (26.05. godz. 15:15)

Porażka formalnych gospodarzy ze Słowacją to kolejna mała sensacja na tym turnieju. Oczywiście nie można odbierać innym reprezentacjom szans, ale trzeba przyznać, poziom na Łotwie jest bardzo wyrównany i praktycznie każdy z każdym może wygrać. Po raz kolejny można było zauważyć największy problem Rosjan, a więc pozycja bramkarza. Oglądając ich pojedynek z naszymi południowymi sąsiadami formacja obrona była najmniej pewna w drużynie prowadzonej przez Valeriego Bragina. Kibice z pewnością oczekują na zakończenie serii Tampa Bay Lightning z Florida Panthers, aby jeden z topowych bramkarzy przyleciał do Europy, ale ona się przedłuża. Dzisiaj należy spodziewać się pełnej mobilizacji faworytów, a ich cel na środę jest prosty: trzeci komplet punktów na tegorocznych Mistrzostwach Świata Elity.

Dania lekko mówiąc, nie zachwyciła w rywalizacji z Wielką Brytanią. O ile przez znaczną część wczorajszego spotkania prowadziła i wydawało się, że dowiozą wynik 2:1 do ostatniego gwizdka, tak się niestety dla nich nie stało i outsiderzy wykorzystali jeden z kontrataków pod koniec meczu. Spory problem ma ekipa formalnych gości przede wszystkim w ataku pozycyjnym. Widać, że zawodnicy ze sobą nie grają na co dzień i brakuje często zgrania. Udało się jednak w dogrywce wykorzystać PP i tym samym uniknąć loteryjnych rzutów karnych. Pomimo wygranej nie był to dobry występ Danii i muszą sporo poprawić w swojej grze, aby w ogóle myśleć o nawiązaniu walki z Rosją. Swój dzień powinien też mieć jeden z liderów formalnych gości, a więc Nicklas Jensen, który udowadnia, że jest kluczowym hokeistą w swojej kadrze.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 23:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Rosji na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 1:3 z reprezentacją Słowacji
 • Rosja znajduje się na 2. miejscu w grupie A z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Danii na tych MŚ Elity zakończyło się zwycięstwem 3:2 z reprezentacją Wielkiej Brytanii
 • Dania znajduje się na 4. miejscu w grupie A z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Rosji 3:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 wygranymi Rosji i 1 zwycięstwem Danii

Co obstawiać?

Wiadomo, ten turniej lubi niespodzianki, ale takiej nie widzę w tym pojedynku. Rosja miała jeden dzień odpoczynku, a Dania wczoraj musiała rozegrać nawet dogrywkę, aby pokonać Wielką Brytanię. Korzystam z zakładów w BETFAN i pobieram wygraną faworytów z underem 7.5 goli. Jestem zdania, że formalni gospodarze dosyć szybko wyjdą na prowadzenie i będą kontrolować przebieg tego starcia. Szczerze nie widzę większych szans dla Nicklasa Jensena i spółki.

Betfan
1.45
Rosja wygra + poniżej 7.5 bramek w meczu

Skorzystaj z kodu promocyjnego od BETFAN już dziś!

hokej

Białoruś vs Wielka Brytania (26.05. godz. 19:15)

Drugim omawianym przeze mnie starciem będzie pojedynek naszych wschodnich sąsiadów z Wielką Brytanią. Mało brakowało, a Białoruś sięgnęłaby po trzy punkty w rywalizacji z Czechami. Naprawę gra tej reprezentacji może się podobać, a to, co mnie najbardziej zaskakuje to bramkarze. Formalni gospodarze na turniej w Łotwie przywieźli ze sobą trzech zawodników na tej pozycji i Danny Taylor oraz Alexei Kolosov, których znam z tafli KHL się wyróżniają. Dzisiaj zapewne kolej na bardziej doświadczonego hokeistę Dynama Mińsk, który przyjął przecież niedawno obywatelstwo tego kraju. Był obiektem drwin, ale Danny Taylor może stać się kluczowym elementem w układance selekcjonera Mikhailowa Zakharovowa. Na słowa uznania zasłużyła również największa gwiazda reprezentacji Białorusi, a więc Yegor Sharangovich, który popisał się drugim trafieniem na tym turnieju. Czy dzisiaj czas na trzeciego gola?

Wielka Brytania po raz kolejny pokazała klasę na tych Mistrzostwach Świata Elity. Jasne jest, że nie wywalczą sobie miejsca w play-off, co nie zmienia faktu, że mogą starać się urywać pojedyncze punkty. Tak się stało wczoraj w spotkaniu z Danią, a blisko byli przecież dokonania tej sztuki ze Słowakami. Każdy musi się powoli liczyć z nacjami, które nie mają wykształconej hokejowej kultury w swoim kraju, ale posiadają wolę walki, która jest widoczna na takich imprezach. Kto wie, być może reprezentanci Wielkiej Brytanii sprawia jeszcze niejedną niespodziankę. Bohaterem staje się bramkarz formalnych gości, a więc Ben Bowns, który powstrzymuje kolejne ataki rywali. Czy dzisiaj również będzie stał na posterunku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 23:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Białorusi na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 2:3 z reprezentacją Czech
 • Białoruś znajduje się na 5. miejscu w grupie A z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans na tym turnieju to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Wielkiej Brytanii na tych MŚ Elity zakończyło się porażką 2:3 z reprezentacja Danii
 • Wielka Brytania znajduje się na 8. miejscu w grupie A z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans na tym turnieju to 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem reprezentacji Białorusi 10:3
 • To było ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Tak jak wyżej, tak i tutaj pobieram sobie wygraną faworytów z underem 7.5 goli. Nie lekceważę Wielkiej Brytanii, ale oni już swój sukces osiągnęli i jeden zdobyty punkt z Danią tym z pewnością jest. Uważam, że wypoczęta reprezentacja Białorusi poradzi sobie z outsiderami tego turnieju. Nie powinniśmy też oglądać sporej ilości bramek, ponieważ są to wymagające Mistrzostwa Świata Elity i pada mało trafień. Liczę na formalnych gospodarzy.

Betfan
1.60
Białoruś wygra + poniżej 7.5 bramek w meczu
 1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
 2. Zakładasz konto z kodem: 1600PLN
 3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 50 zł
 4. Stawiasz pierwszy kupon SOLO, AKO, który zostanie objęty zakładem bez ryzyka. Z promocji wyłączone są zakłady MATCHDAY BOOST
 5. W razie przegranej otrzymasz zwrot w bonusie. Obrót 1 x 3.80 – minimum 3 zdarzenia
 6. Po więcej informacji sprawdź opinie o BETFAN

BETFAN MŚ hokej 26.05.

Chcesz więcej typów na hokej? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

fot. Tomi Hanninen

Zaloguj się aby dodawać komentarze