Kolejny dzień i kolejne typy na Mistrzostwa Świata w snookerze! Dzisiaj w Crucible Theatre w Sheffield swoje mecze drugiej rundy rozpoczną Anthony McGill i Jamie Clark, a w drugiej parze spotkają się dwaj dobrzy znajomi Ding Junhui i Ronnie O’sullivan. Faworyci są znani, a bukmacherzy wystawili bardzo niskie kursy na McGill’a i O’sullivan’a. Jednak ten turniej jest nieco inny i dlatego postarałem się znaleźć ciekawe typy. W tym singiel z kursem 12.50, który może przynieść 500 PLN profitu! Zapraszam do analizy!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Anthony Mcgill i Jamie Clark

Murphy, Maguire i Gilbert – wszyscy wymieni to świetni snookerzyści, którzy już pożegnali się z turniejem. W grze o mistrzostwo świata nie ma także Lisowskiego i Allena, którzy musieli uznać wyższość odpowiednio Mcgilla i Clarka. Właśnie ta dwójka niespodziewanie zmierzy się w drugiej rundzie, a takie połączenie może zwiastować duże emocje.

Obaj wymienieni zawodnicy zmierzyli się ze sobą tylko raz. Lepszy okazał się Clark, który wygrał 4:3, a miało to miejsce w 2014 roku, kiedy to Walijczyk miał dokładnie 19 lat. Od tego czasu zmieniło się naprawdę wiele, a gra obu zawodników została wyniesiona na dużo wyższy poziom. Ani Mcgill, ani Clark nie byli faworytami w pierwszej rundzie, ale ostatecznie okazali się lepsi i trzeba przyznać, że były to zwycięstwa zasłużone. Obaj snookerzyści nie zdobyli ani jednego tytułu rankingowe i tak naprawdę nie niczym większym nie zasłynęli. Dzisiaj jednak stają przed szansą dotarcia do ćwierćfinału Mistrzostw Świata, co uznamy za ogromny sukces.

Moim zdaniem ten mecz będzie bardzo wyrównany i obaj zawodnicy będą walczyli o każdy punkt i każdy frejm. Faworytem bukmacherów jest McGill, ale według mnie nie zobaczymy jednostronnego starcia, a długą i wyrównaną batalię. Obaj zawodnicy podejdą do tego meczu z dużym respektem. Poziom, który prezentują obaj zawodnicy i wyniki z pierwszej rundy również sugerują wyrównaną potyczkę.

Co obstawiać?

Jak już zdążyłeś się domyślić – w tym meczu stawiam na to, że zobaczymy dużo frejmów. Moim zdaniem obaj zawodnicy prezentują podobny poziom i oglądać będziemy wyrównaną potyczkę. Faworytem jast Mcgill, ale Clark pokazał, że nie boi się presji i dzisiaj znów powinien grać dobrze. Zwycięzca musi wygrać 13 frejmów, a przegrany powinien zdobyć co najmniej 9. Właśnie taki jest mój typ na to starcie, który wydaje mi się być bardzo prawdopodobny.

Nasz typ: +21.5 frejmów

Kurs: 1.70

Powyższy typ jest względnie bezpieczny i wiele różnych aspektów na niego wskazuje. Przeglądając ofertę STS, napotkałem jeszcze jeden bardzo ciekawy singiel z bardzo wysokim kursem, który moim zdaniem ma duże szanse powodzenia. Mianowicie polecam typ na to, że w tym meczu żaden z zawodników nie wygra trzech frejmów z rzędu. Obaj zawodnicy prezentują podobny poziom i moim zdaniem zobaczymy mecz, w którym walka będzie toczyła się punkt za punkt, frejm za frejm. Oczywiście spotkanie może rozpocząć się od szybkiego 3:0, ale moim zdaniem będzie inaczej, a kto nie ryzykuje… ten nie wygrywa pół tysiąca złotych. Mecze na tegorocznych MŚ w snookerze są z reguły bardzo wyrównane, a tutaj zobaczymy zawodników, którzy mogą to potwierdzić.

Nasz typ: żaden z graczy nie wygra 3 frejmów z rzędu

Kurs: 12.50

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ding Junhui vs Ronnie O’sullivan

Prawdziwi fani snookera gdy myślą o tej dwójce, mają przed swoimi oczami finał Masters z 2007 roku. O’sullivan był już wtedy jednym z największych, a Ding dopiero stawiał pierwsze kroki w profesjonalnym snookerze. W meczu do 10 wygranych frejmów Anglik prowadził już 9:3 i w tym momencie młody Chińczyk chciał poddać mecz i ze łzami opuszczał salę. Ronnie wziął go pod swoje skrzydła i zmotywował do dalszej gry. Ding wrócił do gry, ale płakał przez kilka najbliższych minut. Po tym wydarzeniu Junhui wygrał kilka wielkich turniejów i stał się legendą tego sportu, w czym ogromny udział miał O’sullivan. Co prawda brakuje mu mistrzostwa świata, ale zawodnik ten już wiele razy pokazywał klasę. Zrobił to nawet w tym roku, kiedy to wygrał prestiżowe UK Championship. Krótkie przypomnienie tego wydarzenia:

Mimo ogromnych chęci i umiejętności dzisiaj zdecydowanym faworytem do zwycięstwa ponownie jest O’sullivan. Anglik zapowiadał, że pieczołowicie przygotował się do tego turnieju. Ronnie mówił również o tym, że w pojedynkę trenował przez wiele miesięcy, tylko po to, żeby powalczyć o szóste mistrzostwo świata. Słowa te znalazły potwierdzenie w pierwszej rundzie, w której to pokonał Un-Nooha aż 10:1. Taki wynik na tym poziomie to nie jest przypadek.

Ding z kolei męczył się niemiłosiernie, ale ostatecznie ograł Marka Kinga 10:9. Chińczyk posiada ogromne umiejętności, ale widać, że w tym momencie czegoś mu brakuje i moim zdaniem będzie miał dzisiaj problemy z regularnym punktowaniem, ponieważ Ronnie zwyczajnie mu na to nie pozwoli. Dziesięć ostatnich bezpośrednich spotkań to 8 wygranych Anglika. Dzisiaj powinno być kolejne, ale kurs nie jest zbyt zachęcający. W dodatku obecne MŚ są pełne niespodzianek i warto szukać innych typów.

Co obstawiać?

Dosłownie wszystko wskazuje na to, że O’sullivan odniesie gładkie zwycięstwo, ale w snookerze nie takie rzeczy się działy. Wczoraj z turniejem pożegnał się Higgins, Trump ma problemy, a Ding w tym sezonie pokazał się już z fantastycznej strony. Natomiast Ronnie czasami ma problemy w takich spotkaniach, w dodatku kurs na jego wygraną nie jest zbyt zachęcający. Dlatego tutaj stawiam na coś innego, a mianowicie na to, że Anglik wbije wyższego brejka.

Wczoraj maxa wbił Higgins, a dzisiaj zobaczymy innego specjalistę od budowania wysokich podejść. Moim zdaniem podobnie jak w pierwszej rundzie, Ronnie będzie chciał możliwie jak najszybciej udowodnić swoją wielkość, a to da się zrobić dzięki budowaniom wysokich zwycięskich brejków. Moim zdaniem podejście w okolicach 140 punktów jest bardzo możliwe. Z kolei Ding to zawodnik, który gra dużo bardziej zachowawczo i dużo rzadziej oglądamy wysokie podejścia w jego wykonaniu.

Nasz typ: Ronnie O’sullivan wbije wyższy brejk

Kurs: 1.45

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy na snooker

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

typ na snooker

Zaloguj się aby dodawać komentarze