Gdzie oglądać Roland Garros 2022? To drugi z wielkoszlemowych turniejów w tym roku. Na paryskich kortach będzie rywalizować m.in. Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Jak i gdzie oglądać ich mecze we French Open? Znamy darmowe sposoby na transmisje live z Roland Garros 2022. Mecze te obejrzysz na żywo w TV, a także na komputerze i w telefonie. Gdzie znajdziesz najlepszy stream online z Roland Garros?

transmisje sts

Gdzie oglądać Roland Garros?

Jeśli typujesz tenis, to wiesz, że bukmacherzy oferują wiele transmisji na żywo z rozgrywek ATP i WTA. To dotyczy również turniejów Wielkiego Szlema. Roland Garros 2022 obejrzysz za darmo u wybranych buków online. Warunkiem dostępu do transmisji jest posiadanie konta u któregoś z nich, a także minimalny depozyt na saldzie głównym.

Poza bukmacherami w Polsce oglądanie RG 2022 będzie możliwe za pośrednictwem telewizji. Tradycyjnie transmisje z paryskich kortów będzie obsługiwać stacja Eurosport. To telewizja, która relacjonuje również Australian Open i US Open. W Eurosporcie z Roland Garros 2022 transmisje będą oferowane w telewizji satelitarnej, jak i internetowej.

French Open gdzie oglądać za darmo? Transmisje bukmacherów

Bukmacherzy posłużą ci nie tylko do typowania tenisa, ale również do jego oglądania. Transmisje live w STS i Fortunie zapewniają dostęp do niemalże wszystkich meczów na Roland Garros. Dzięki temu nie jesteś skazany tylko na przekaz telewizyjny, bo sam możesz wybierać dowolny mecz, który aktualnie toczy się we French Open. Gdzie oglądać? Bukmacherzy do transmisji oferują strony internetowe i aplikacje mobilne na iOS i Android.

🎾 W STS i Fortunie obejrzysz mecze z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Co więcej, prawa bukmacherów do transmisji obejmują też najważniejsze pojedynki, w tym finały gry pojedynczej. W ten sposób rejestrując konto u bukmachera możesz liczyć na streamy online z Roland Garros – bez dodatkowych opłat.

STS
Mecze Igi Świątek na Roland Garros za darmo!

Transmisje Roland Garros w STS

Jak oglądać Roland Garros 2022 w STS? To bukmacher, który przyzwyczaił do częstych transmisji. Wystarczy zauważyć, że w STS TV obejrzysz wszystkie turnieje Masters, a także pomniejsze rozgrywki ATP 500 i ATP 250. Tenis ziemny w STS jest bardzo powszechny, a to dotyczy również transmisji z kortów Rolanda Garrosa.

Aby uzyskać dostęp do streamu z French Open najpierw powinieneś zarejestrować konto w STS. Stosując do tego kod promocyjny ZAGRANIE otrzymasz dodatkowo zakład bez ryzyka do 100 zł na pierwszy kupon (tutaj dowiesz się jak obstawiać tenis?). Po zalogowaniu się na konto możesz przejść do zakłady na żywo i tam wybrać interesujący mecz RG, który chcesz obejrzeć. Spotkanie z transmisją będzie oznaczone ikoną TV.

Do działania meczu powinieneś posiadać na koncie dowolne środki na grę lub mieć w historii obstawiony kupon w przeciągu ostatnich 24 godzin.

Gdzie oglądać Roland Garros 2022? Sprawdź Fortunę

Fortuna to kolejny z legalnych bukmacherów, który oferuje transmisje z Roland Garros. U tego operatora zakładów sportowych mecze French Open obejrzysz na żywo w serwisie efortuna.pl i mobilnej aplikacji na iOS/Android. W obu przypadkach transmisja jest darmowa, ale jako zarejestrowany klient powinieneś posiadać środki na saldzie depozytowym.

Bukmacher Fortuna będzie transmitował Roland Garros w odniesieniu do rywalizacji męskiej, jak i żeńskiej. To oznacza, że w Fortuna TV możesz śledzić najlepsze tenisistki, jak i najlepszych tenisistów na świecie. Jak oglądać?

  1. Zarejestruj konto w Fortunie z kodem promocyjnym: ZAGRANIE
  2. Zaloguj się i dokonaj wpłaty na konto
  3. W zakładach live wybierz interesujący cię mecz w Roland Garros
  4. Oglądaj transmisje na stronie bukmachera lub w jego aplikacji
 

Iga Świątek Roland Garros, gdzie oglądać?

Igę Świątek w Roland Garros obejrzysz w telewizji, jak i w streamach online. Jeśli chodzi o TV to mecze z udziałem liderki rankingu WTA będzie transmitował Eurosport. Stacja ta na pewno nie przeoczy żadnego spotkania Polki, które będze emitowane w Eurosport 1 lub Eurosport 2. Co więcej, telewizja ta posiada platformę streamingową, gdzie za opłatą można oglądać wszystkie pozostałe mecze Roland Garros.

Jeśli nie masz Eurosportu i nie chcesz płacić na transmisje meczów Igi Świątek, to z pomocą przychodzą bukmacherzy. W Fortunie i STS obejrzysz na żywo wszystkie pojedynki naszej reprezentantki we French Open 2022.

Roland Garros 2022 transmisje na żywo

W Polsce transmisje na żywo z Roland Garros będą dostępne za pośrednictwem:

  • Bukmacherów: STS i Fortuna.
  • Telewizji: Eurosport.
  • Platformy online: Eurosport Player.

Jako użytkownik musisz zdawać sobie sprawę, że w obu przypadkach transmisje w Eurosporcie są płatne – w przeciwieństwie do streamów u bukmacherów.

French Open – kiedy i o której godzinie są mecze?

Turniej Rolanda Garrosa rozpocznie się 22 maja, a zakończy 5 czerwca 2022 roku. Tradycyjnie rozgrywki zostaną zainaugurowane w niedzielę. Kolejno przez 14 dni będzie toczyć się rywalizacja na paryskich kortach. Sesja dzienna rozpoczyna się już od 11:00. Co ważne, na korcie głównym mogą odbywać się mecze przy sztucznym świetle, co oznacza granie nawet późnym wieczorem.

Roland Garros transmisje w TV

Oglądanie RG w TV wiąże się z posiadaniem telewizji cyfrowej, która oferuje dostęp do kanałów Eurosportu. Tak jest chociażby w NC+ i Polsat Box. Nie musisz jednak być klientem tych platform, bo jeśli masz Smart TV to Eurosport obejrzysz przez internet. Wystarczy w TV zainstalować aplikację Eurosport Player, która oferuje transmisje meczów Roland Garros. Miesięczny koszt subskrypcji wynosi 15 złotych.

Mecze French Open, streamy w Internecie

W internecie raczej odradzamy polowanie na nielegalne streamy, bo to kopalnia spamu. Co więcej, tego rodzaju transmisje są bardzo kiepskiej jakości. Jeśli chcesz za darmo oglądać Roland Garros, to najlepiej wybrać streamy u bukmacherów. Oczywiście to dotyczy tylko pełnoletnich użytkowników, bo tylko tacy mogą zarejestrować się w zakładach online. Przypominamy, że Roland Garros 2022 obejrzysz w STS i Fortunie.

Fot. PressFocus

FAQ

Gdzie oglądać Roland Garros 2022 za darmo?

Darmowe transmisje z French Open oferują polscy bukmacherzy: STS i Fortuna.

Jak oglądać Igę Świątek na Roland Garros 2022?

Mecze Igi Świątek obejrzysz u bukmacherów, a także w telewizji Eurosport.

Kiedy jest French Open?

Tegoroczny Roland Garros rozpocznie się 22 maja, a zakończy 5 czerwca.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze