Roland Garros 2020 – gdzie oglądać turniej?

djokovic tenis

Turnieje tenisa cieszą się coraz większą popularnością. Takie rozgrywki jak US Open, czy French Open są bardzo emocjonujące i cieszą się coraz większą popularnością. Do tego podczas analizowania meczów dobrze byłoby obejrzeć te rozgrywki, stąd też zastanawiacie się pewnie: gdzie oglądać Roland Garros 2020. Z poniższego tekstu dowiecie się o transmisjach, bonusach i tym gdzie znaleźć typy. 

Roland Garros 2020 – gdzie oglądać u bukmacherów?

Rosnące zainteresowanie tenisem, w tym takimi turniejami jak właśnie US Open, czy Roland Garros, w Polsce spowodowało, że coraz więcej osób zastanawia się gdzie oglądać. Oczywiście spotkania zapewne w swojej ofercie będą miały wielkie telewizje, jednak można poszukać również dobrej alternatywy w postaci telewizji u bukmacherów. Jak one działają i o których warto pamiętać?

STS jako jeden z największych bukmacherów również postanowił wprowadzić swoje transmisje live. O STS TV już pisaliśmy dla was ostatnio, jednak warto przypomnieć, na czym polega telewizja tego bukmachera i jak uzyskać do niej dostęp. Aby móc oglądać mecze na stronie STS należy najpierw założyć konto. Najlepiej zrobić to z kodem 1299PLN, dzięki czemu zyskacie dodatkowe bonusy. Następnie wystarczy mieć jakiekolwiek środki na koncie lub zagrać jakikolwiek kupon w ciągu ostatnich 24 godzin. Wtedy zyskacie dostęp do STS TV. 

sts tv

Bukmacher transmituje bardzo dużo spotkań, a te, które można zobaczyć u niego mają obok oferty meczowej napis “TV”. Mecze można oglądać jednakowo na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Ta jest dostępna na urządzeniach z systemem Android i iOS. Prawdopodobnie bukmacher postara się również o to, aby móc transmitować starcia z kortów Rolanda Garrosa 2020. Transmisję live z tenisa ma również Fortuna, która bardzo często puszcza w niej właśnie rozgrywki tenisa.

W Fortuna TV mecze na żywo można obejrzeć tylko jeżeli posiada się założone konto. Te, tak samo jak w przypadku STS, najlepiej zarejestrować razem z naszym kodem 2230PLN. Otrzymacie wtedy dodatkowe bonusy, w tym 100 procent od depozytu do 2000 złotych oraz zakład bez ryzyka do 210 złotych. Gdy posiadacie już swój profil, to jedyne co musicie zrobić, aby otrzymać dostęp do Fortuna TV to mieć środki na koncie lub postawiony kupon w ciągu ostatniego tygodnia. 

Fortuna dba o to, żeby w ofercie gdzie ma transmisje live, były często wydarzenia z tenisa, o czym pisałem wyżej. Zapewne pojaw się tam również Roland Garros, w końcu to jeden z większych turniejów w ciągu roku. Wydarzenia sportowe, które możesz obejrzeć na żywo, u tego bukmachera są dostępne w zakładce live. Tam obok możliwości postawienia kuponu jest charakterystyczny znaczek. Gdy klikniesz go przy odpowiednim meczu, strona przeniesiecie cię do okienka, w którym będziesz mógł oglądać spotkanie. 

Swoje telewizje posiadają również inni bukmacherzy, jak np. Betclic. W Betclic TV zasady są bardzo podobne, a samo działanie wygląda niemal identycznie. Telewizja u bukmacherów jest bardzo dobrą alternatywą dla pakietów telewizyjnych, które często kosztują niemało, a na dodatek, żeby móc obejrzeć wszystkie wydarzenia sportowe trzeba mieć wykupioną większość z nich. Z kolei u bukmacherów nie płacisz bezpośrednio za oglądania, a obstawiając kupony, możesz też wyjść na tym do przodu. Do tego warto pamiętać, że transmisje TV u bukmacherów to stosunkowo świeża rzecz i z całą pewnością będą stale rozwijane. 

fortuna tv

Roland Garros 2020 – gdzie oglądać?

Oprócz transmisji u bukmacherów, o której pisałem wam wyżej, możesz jeszcze oglądać spotkania Rolanda Garrosa 2020 w normalnej telewizji. W ubiegłych latach kibice spotkania mogli oglądać m.in. w Eurosporcie. Ten kanał ma w swojej ofercie większość dostawców. W tym roku prawdopodobnie będzie podobnie. Być może transmisja live pokaże się także w innych miejscach i u bukmacherów. 

Roland Garros 2020 – gdzie oglądać i szukać typów?

Skoro już wiecie, gdzie oglądać Rolanda Garrosa 2020, to zapewne zastanawiacie się jak typować oraz w którym miejscu znajdziecie propozycję zakładów. Na Zagranie publikujemy dla was analizy z tenisa, które są starannie przygotowywane przez naszych analityków. Codziennie w ramach typów dnia możecie przeczytać ciekawe analizy, w tym spotkań z kortów tenisowych z całego świata. Z całą pewnością na turniej Rolanda Garrosa 2020 również przygotujemy ciekawe propozycje kuponów. 

Roland Garros 2020 – gdzie szukać bonusów?

Oprócz tego gdzie oglądać Rolanda Garrosa 2020 i jak szukać typów zapewne chcecie się też dowiedzieć o bonusach bukmacherskich. Jak już dobrze wiecie, w Fortunie jest dostępna oferta powitalna z naszym kodem promocyjnym. Oprócz tego bukmacherzy zapewne przygotują dodatkowe promocje. Obserwujcie naszą stronę Zagranie, żeby dowiedzieć się o każdym z nich. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze