Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Konferencja prasowa przed gala High League 2

Gdzie oglądać walkę Roger Salla – Haribo? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ten pojedynek zapowiada się niesamowicie ciekawie, a kibice oczekują tutaj dobrego widowiska. Obaj zawodnicy mają sporo do pokazania, chociaż trudno nie odnieść wrażenia, że będzie to jednostronna walka!

baner od fortuny

Roger Salla – Haribo, gdzie oglądać?

Na High League 6 odbędzie się starcie Roger Salla – Haribo. Obaj zawodnicy kolokwialnie mówiąc nie pałają do siebie miłością, co zresztą było widać na konferencjach oraz media treningu. Podczas tych wydarzeń lepiej zaprezentował się Salla i wiemy, że ma większe umiejętności oraz doświadczenie, ale czy to się przełoży na jego pojedynek z Haribo?

Roger Salla – Haribo, transmisja w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Roger Salla – Haribo? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z tym operatorem.

Sprawdź przy okazji, gdzie oglądać inne walki High League –> https://zagranie.com/jak-ogladac-high-league-tv/

Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski, transmisja za darmo

Gdzie oglądać za darmo walkę Roger Salla – Mateusz Haribo Gąsiewski? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Ten pojedynek nie będzie puszczony w otwartym paśmie, a za dostęp trzeba zapłacić. Na stronie High League możesz wykupić PPV. Cena wynosi 32 PLN w przypadku jednego z najoptymalniejszych pakietów.

Roger Salla – Haribo, stream online

Stream online z walki Roger Salla – Haribo najlepiej będzie odpalić na stronie High League. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Przy okazji nie zapomnij wpisać w Fortunie kodu promocyjnego, ponieważ grając razem z nim możesz odebrać specjalne bonusy na start.

O czym dokładnie mowa? Jest to m.in. zakład bez ryzyka do 600 PLN. Fortuna poszła jednak dość niestandardowym krokiem, ponieważ rozdzieliła to aż na trzy bonusy. Pierwszy z nich jest do 100 PLN, drugi kupon zwróci nam maksymalnie 200 PLN, a trzeci 300 PLN!

fot. pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze