Zdjęcie: Norbert Barczyk / pressfocus

Do rozpoczęcia MSI 2021 zostało zaledwie osiem dni. Mid-Season Invitational będzie pierwszym, międzynarodowym turniejem lanowym od 2019 roku i rozegrany zostanie na Islandii. Wśród dwunastu zespołów zobaczymy przedstawicieli europejskiego Lola, ale jakie mają oni szanse na końcowy triumf? Sprawdźcie nasze typy długoterminowe na MSI 2021 z oferty STS!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 30 PLN Freebet

sts bez ryzyka baner

Mid-Season Invitational 2021

Na początku przedstawię Wam, czym w ogóle jest Mid-Season Invitational 2021. W ciągu roku w sezonie League of Legends rozgrywane są dwa splity w każdym z regionów, a także dwa turnieje międzynarodowe. Najważniejsze zmagania to mistrzostwa świata, które zazwyczaj rozgrywane są pod koniec roku. Jednak oprócz tego mamy jeszcze właśnie MSI. Tym razem zostanie ono zorganizowane w formie LAN-u na Islandii i sprowadzono właśnie tam zawodników z całego świata. Łącznie podczas zmagań zaplanowanych na dni 06-23.05.2021 zobaczymy dwanaście zespołów. Każdy pochodzi z innego regionu i w wiosennym splicie został mistrzem swojej ligi. 

Wśród uczestników są chociażby gracze Royal Never Give Up, MAD Lions, Damwon Gaming Kia, czy Cloud9. Drużyny zostały podzielone na cztery koszyki, a w pierwszym znajdują się właśnie zawodnicy RNG, Lwów i DWG Kia. Co prawda podczas Mid-Season Invitational 2021 nie zobaczymy Polaka, ale przecież kibice z naszego kraju mogą wspierać reprezentantów Europy lub Amerykanów, gdzie w C9 gra przecież dobrze pamiętany przez nas Perkz, były gracz G2 Esports. 

Damwon Gaming Kia

Według wielu ekspertów, kibiców, czy też samych bukmacherów, największym faworytem do sięgnięcia po trofeum podczas MSI 2021 jest Damwon Gaming Kia. Gigant z Korei nie miał żadnych problemów z wygraniem spring splitu w LCK, a w finale play-offów przejechał się po Gen.G aż 3:0. Do tego to przecież także mistrzowie świata z 2020 roku, którzy w wielkim finale ograli Suning 3:1. ShowMaker, czy Ghost to świetni zawodnicy, niosący teraz na plecach swój zespół. Na papierze wyglądają na najbardziej solidny zespół, a kursy w STS faworyzują właśnie Damwon Gaming Kia. 

STS
1.57
Damwon Gaming Kia wygra MSI 2021

Royal Never Give Up

Royal Never Give Up to zaraz po DWG Kia kolejny zespół, który ma duże szanse na to, żeby sięgnąć po końcowe trofeum podczas MSI 2021. Mistrzowie wiosennego splitu w Chinach nie zawsze wyglądali przekonująco, ale ostatecznie w finale LPL Spring Split ograli FPX 3:1. Zostali tym samym jednym z ostatnich uczestników MSI 2021. W grze tej ekipy dużą rolę odgrywa niewątpliwie Cryin, mid-laner. Młody zespół, który stawia na ofensywną grę i niestandardowe taktyki – to cechy RNG. Jednak, czy to wystarczy, żeby wygrać Mid-Season Invitational?

STS
2.60
Royal Never Give Up wygra MSI 2021

MAD Lions

MAD Lions dość niespodziewanie wygrało wiosenny split w League of Legends European Championship. Lwy przecież nie były faworyzowane w przeciwieństwie do Rogue i G2 Esports. Jednak okazały się lepsze od drużyn Polaków i to właśnie one polecą na Islandię, gdzie tuż obok Damwon Gaming i Royal Never Give Up jako faworytów wymienia się właśnie MAD Lions. Uważa się, że reprezentanci Europy na papierze wyglądają znacznie lepiej niż Cloud9, PSG Talon, czy Unicorns of Love. Pomimo tego, że kursy są wysokie, to trudno szukać tutaj value. 

STS
13.75
MAD Lions wygra MSI 2021

Co obstawiać?

W przypadku zakładów na to, kto wygra Mid-Season Invitational i oferty długoterminowej dostępnej w zakładach bukmacherskich STS dobrze byłoby przeanalizować, kto faktycznie ma największe szanse. Damwon Gaming Kia wydaje się niewątpliwie faworytem, ale czy uniesie presję? Mistrzowie świata League of Legends w końcu będą mieli trudną przeprawę z Royal Never Give Up. Te co prawda miewało swoje momenty słabości w tym sezonie, ale gdy grało na swoim poziomie, to całościowo prezentowało się lepiej.

Uważam, że nie ma co patrzeć na MAD Lions, bo te lecąc na MSI 2021 wbrew pozorom niewiele musi, a dużo może. Nie jest faworytem, a dojście np. do półfinału już byłoby dużym sukcesem. Dlatego też skierowałbym się bardziej w stronę RNG lub DWG Kia. W przypadku zakładu długoterminowego obstawiłbym prędzej, że trofeum zgarnie właśnie Royal Never Give Up i to jest proponowany typ. Kursy są wysokie, więc nic dziwnego, że STS zbiera dobre opinie.

sts typy esport

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry
  • O kodzie promocyjnym przeczytasz także TUTAJ

Zaloguj się aby dodawać komentarze