Resovia – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

Gdzie obejrzeć Resovia - Wisła Płock

Resovia – Wisła Płock: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Jedyny pierwszoligowy mecz tego weekendu odbywa się w Rzeszowie, gdzie Resovia wraz z Wisłą Płock nadrabiają zaległości jeszcze z 2023 roku. Spotkanie nie będzie transmitowane w telewizji, ale przewidziany jest stream z tej potyczki – sprawdź gdzie obejrzeć mecz Resovia – Wisła Płock.

Resovia – Wisła Płock na żywo w TV

Prawa do transmisji meczów Fortuna 1. Ligi posiada Grupa Polsat Plus, ale to zmieni się od kolejnego sezonu, gdy mecze zaplecza Ekstraklasy będzie pokazywać TVP Sport. Kibice często narzekali na to jak obsługują te rozgrywki kanały sportowe Polsatu i teraz mogą mieć kolejny argument przeciwko tej stacji, bo mimo że żaden inny mecz Fortuna 1. Ligi nie toczy się w tym czasie, to nie ma planu transmisji w telewizji z tego spotkania.

Resovia – Wisła Płock gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Mecz Resovia – Wisła będzie transmitowany wyłącznie w internecie za pośrednictwem platformy Polsat Box Go, która należy – jak sama nazwa wskazuje – do Grupy Polsat Plus. Spotkanie będzie transmitowane jednak bez komentarza, co na pewno dla wielu oglądających będzie mankamentem, ale plusem jest to, że transmisja w ogóle jest dostępna do obejrzenia.

Gdzie oglądać Resovia – Wisła Płock?

Gdzie oglądać 1. Ligę za darmo? Niestety, na razie nigdzie, bo dostęp do platformy Polsat Box Go jest płatny, ale TVP Sport od nowego sezonu będzie nieodpłatnie pokazywać wszystkie spotkania w kolejce. W internecie za darmo są też transmisje u bukmacherów, ale niestety nie dotyczy to rozgrywek polskich lig od kiedy eWinner wycofał się ze sponsorowania 2. Ligi, a później także wyszedł całkowicie z rynku.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze