Resovia – Stal Rzeszów: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.04.2024

Zawodnik Stali łapiący piłkę

Gdzie oglądać Resovia – Stal Rzeszów? Jedną z piątkowych atrakcji, jakie przygotowała dla kibiców Fortuna 1. Liga będzie derbowe starcie dwóch ekip z Rzeszowa! Jeśli interesuje Was możliwość zobaczenia meczu Resovii ze Stalą na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online z tej batalii. Zapraszam zatem do lektury.

Resovia – Stal Rzeszów na żywo w TV

W piątek odbędą się 3 spotkania w ramach 27. kolejki gier w Fortuna 1. Lidze, a jednym z nich będą właśnie derby Rzeszowa! Ostatnimi czasy Stal jest w wyraźnie lepszej formie, aniżeli Resovia i to właśnie formalni goście zdają się być faworytami tego meczu. Rozpocznie się on 12. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30. Przechodząc już do szczegółów transmisji, spotkanie to będzie dostępne na żywo w TV, jednak niestety na płatnym kanale. Jeżeli jednak posiadacie Polsat Sport Premium 1 w swojej ofercie telewizyjnej, to właśnie tam odnajdziecie transmisję z derbowego pojedynku. Do dyspozycji będą również streamy online, do których właśnie przechodzę!

Resovia – Stal Rzeszów, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online ze spotkania Resovii ze Stalą, to powiedzmy nieco więcej na ten temat. W sezonie 2023/24 prawa transmisyjne do pokazywania gier Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. I dokładnie ta telewizja pokaże rywalizację w Rzeszowie w Internecie. Dokładniej rzecz ujmując, mecz Resovii ze Stalą Rzeszów pokazane zostanie w Polsat Box Go. Za dostęp do odpowiedniej usługi ze streamami trzeba będzie jednak zapłacić. Warto jednak spojrzeć na aktualne kursy bukmacherskie dotyczące tego spotkania, które to zamieszczam poniżej:

Gdzie oglądać Resovia – Stal Rzeszów?

Okazuje się zatem, że derby Rzeszowa będzie można zobaczyć na żywo na kilka sposobów, jednak minusem jest fakt, że każdy z nich związany jest z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów. Zarówno kanał telewizyjny Polsat Sport Premium 1, jak i stream online w Polsat Box Go wymagają wcześniejszego zapłacenia, jednak jeżeli interesują Was rozgrywki Fortuna 1. Ligi, to chyba warto rozważyć odpowiedni zakup. Na koniec polecam rzucić okiem na aplikacje bukmacherskie, bo z ich poziomu również można oglądać szereg meczów piłkarskich na żywo. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze