Gdzie oglądać mecz Resovia – Sandecja Nowy Sącz? O tym piszemy w poniższym artykule. W piątek na zapleczu Ekstraklasy rozegrane zostaną aż trzy spotkania, a jednym z nich będzie starcie Łęcznej z Sandecją. Gospodarze są tutaj faworytami, ale czy uda się im zgarnąć komplet punktów z tak wymagającym rywalem?

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz za darmo? Będzie to możliwe w Fuksiarzu, który da Ci voucher do Polsat Box Go, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z platformy bez żadnych opłat przez 30 dni. Jak zdobyć taki voucher?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza (możesz za te środki zagrać bez ryzyka do 500 PLN)
  3. Jak spełnisz te warunki, to bukmacher skontaktuje się z Tobą i prześle voucher
  4. Następnie aktywuj miesięczny dostęp do Polsat Box Go na stronie Polsatu

fuksiarz, polsatbox

Zobacz też, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskiej, gdzie możesz obstawić mecz Górnik Łęczna – Sandecja Nowy Sącz i zwiększyć emocje z oglądania.

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Resovia – Sandecja Nowy Sącz? O tym pisaliśmy wyżej, gdzie pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz korzystać z Polsat Box Go za darmo przez aż 30 dni. Na pewno warto będzie obejrzeć to spotkanie, bo zapowiada się, że będziemy świadkami dość wyrównanego spotkania. Obie drużyny chcą się wreszcie przełamać, bo w sezonie 2022/2023 nie wygrały jeszcze żadnego spotkania. Resovia ma na koncie dwie porażki, a Sandecja dwa remisy.

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie mecze 1. Ligi będą transmitowane na kanałach Polsatu. Mecz Resovia – Sandecja Nowy Sącz będzie transmitowany w Polsat Box Go. Jak chcesz obejrzeć to spotkanie na telewizorze, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Polsat posiada swoją aplikację na TV, więc wystarczy ją pobrać i w niej zalogować się na swoje konto.

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Resovia – Sandecja Nowy Sącz? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS. Opcji jest sporo, a jedyne co musisz zrobić, to pobrać aplikację od Polsat Box Go na swoje urządzenie.

Resovia – Sandecja Nowy Sącz, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Resovia – Sandecja Nowy Sącz możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie na tę rywalizację przygotowali bukmacherzy. Po wystawionych mnożnikach widzimy, że Resoviato faworyt, ale Sandecja na pewno może powalczyć o komplet punktów – różnica w mnożnikach jest mała.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Resovia - Sandecja?

Rywalizację Resovii z Sandecją będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze