Resovia – Odra Opole: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 12.11.2021

piłkarz resovii w trakcie meczu z koroną

W trakcie przerwy na mecze reprezentacji rozgrywane są spotkania m.in. na zapleczu Ekstraklasy. Właśnie jednym z nich będzie rywalizacja Resovii Rzeszów z Odrą Opole, czyli starcie dwóch ekip, które są blisko siebie w tabeli. Czy Resovii uda się zbliżyć na dwa punkty do Odry? Sprawdź, gdzie oglądać ten mecz i zobacz, co wiemy o transmisji w TV!

Resovia Rzeszów – Odra Opole – gdzie oglądać dzisiaj?

W ten weekend czekają nas spotkania m.in. w 1 lidze. Jednym z nich będzie rywalizacja Resovii z Odrą Opole. Obie ekipy w tabeli są blisko siebie, bo zajmują odpowiednio ósme i 11 miejsce. Gospodarze zgromadzili dotychczas na koncie 19 punktów, a goście 24, więc ewentualna wygrana drużyny z Rzeszowa może ją przybliżyć do Odry. Warto więc sprawdzić, gdzie obejrzeć spotkanie Resovii z Odrą i dowiedzieć się też, co wiemy o transmisji w TV i streamie online.

Resovia Rzeszów – Odra Opole: gdzie oglądać za darmo?

Bardzo często bukmacherzy mają swoje transmisje live, jednak tak się składa, że tym razem spotkanie będzie do obejrzenia w Polsat Box Go. To oznacza, że za dostęp trzeba zapłacić i to wcale nie mało, bo aż kilkadziesiąt PLN.

Resovia Rzeszów – Odra Opole: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Dzięki naszej współpracy z bukmacherem Fuksiarz możesz jednak nie płacić za dostęp do Polsat Box Go. Wystarczy krok po kroku postępować według tej instrukcji:

  1. załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. dopełnij formalności, zaloguj się na konto
  4. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  5. odbierz na e-mail 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  6. pobierz aplikację na TV i tam oglądaj mecz

baner fuksiarz polsat box

Resovia Rzeszów – Odra Opole: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online ze spotkania Resovii z Odrą? Właśnie Polsat Box Go dobrze działa nie tylko na TV, ale także w formie aplikacji mobilnej – wystarczy mieć dostęp do internetu.

Resovia Rzeszów – Odra Opole: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Resovii z Odrą i zapoznałeś się z transmisjami live od bukmacherów, to zerknij także na kursy, które wystawili operatorzy. Po nich widzimy, że to Resovia jest faworytem.

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Resovii z Odrą?

Spotkanie tych ekip będzie pokazane tylko w Polsat Box Go.

O której Resovia zagra z Odrą?

Mecz tych drużyn rozpocznie się o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze