Resovia – Górnik Łęczna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.03.2024

Piłkarze Resovii po strzeleniu bramki

Gdzie oglądać Resovia – Górnik Łęczna? Kibice Fortuna 1. Ligi w sobotę na pewno nie będą narzekać na nudę, a to dlatego, że na zapleczu Ekstraklasy tego dnia odbędą się aż 4 spotkania! W tym tekście przeczytacie o rywalizacji Resovii z Górnikiem Łęczna, a dokładniej o możliwościach obejrzenia tego meczu na żywo w różnych formach. Zapraszam zatem do lektury.

Resovia – Górnik Łęczna na żywo w TV

Rywalizacja Resovii z Górnikiem Łęczna będzie pierwszym sobotnim spotkaniem w ramach rozgrywek Fortuna 1. Ligi! Gospodarze są po efektownym zwycięstwie nad Termalicą, natomiast przyjezdni zechcą zmniejszyć dystans do najlepszej szóstki. Sam mecz nie ma wyraźnego faworyta i powinien być ciekawym, wyrównanym widowiskiem. Start zmagań został zaplanowany na 30. marca 2024 roku i dość wczesną godzinę, bo już 12:40! Co wiadomo o transmisji w TV? Niestety nie będziemy mieli możliwości zobaczenia opisywanej batalii na żadnym kanale w telewizji, jednak dostępne będą legalne streamy online, do których za sekundkę przejdę!

Resovia – Górnik Łęczna, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to przez zimę nic się nie zmieniło i prawa do pokazywania meczów tych rozgrywek także na wiosnę posiada telewizja Polsat. Ma ona oczywiście własny serwis streamingowy w Internecie, a zatem rywalizację Resovii z Górnikiem Łęczna będzie można zobaczyć na żywo właśnie w sieci. Jest to dobra informacja dla kibiców, ponieważ jak już wspomniałem, akurat tego spotkania nie odnajdziemy w telewizji. Na stronie Polsat Box Go znajdziecie stream z omawianej potyczki, jednak niestety będzie on dodatkowo płatny. A jak wyglądają kursy bukmacherskie wystawione na ten mecz Fortuna 1. Ligi?

Resovia
Mar 30, 2024
12:40
Górnik Łęczna
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 19:01, 28 marca 2024 19:01.

Gdzie oglądać Resovia – Górnik Łęczna?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście najważniejsze informacje o tym, gdzie oglądać Resovia – Górnik Łęczna. Przynajmniej do końca sezonu 2023/24 prawa transmisyjne do meczów Fortuna 1. Ligi posiada telewizja Polsat. Co prawda akurat starcia w Rzeszowie nie znajdziemy na żadnym kanale w TV, jednak skorzystać będzie można z legalnego i bezpiecznego streamu online na stronie internetowej Polsat Box Go. Niestety taka opcja wiąże się z koniecznością dodatkowej zapłaty, jednak w dzisiejszych czasach bardzo rzadko możemy korzystać z podobnych platform internetowych za darmo. Ja dziękuję już za uwagę i życzę masy emocji przy okazji sobotniego starcia Fortuna 1. Ligi!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze