Po Finlandii oraz Szwajcarii swoją hokejową ekstraklasę rozpoczynają Niemcy i w tej kampanii będę często analizował zdarzenia z lodowisk u naszych zachodnich sąsiadów. DEL z każdym rokiem się rozwija i czeka nas emocjonujący sezon. W pierwszym meczu tych rozgrywek wystąpią kluby z Kolonii oraz z Monachium. Czy faworyci łatwo i przyjemnie poradzą sobie z outsiderem? Atakuje singla z wysokim kursem, zapraszam do lektury!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Koeln – Munchen: typy i kursy bukmacherskie (15.09.2022)

Gospodarze w poprzednim sezonie DEL mocno zawiedli swoich kibiców. Jest to projekt, który w przeszłości świętował nawet mistrzostwa Niemiec, a ostatni raz zdarzyło się to w kampanii 2001/2002. Od tamtego czasu Rekiny nie miały okazji, aby cieszyć się ze złota, chociaż potencjał marketingowy oraz sportowy jest duży. Kolonia to spore miasto, które ma duże tradycje kibicowskie i widoczna jest współpraca hokejowego zespołu z tymi piłkarskim. Te rozgrywki mają być przełomowe i gospodarze postarają się poprawić rezultaty z poprzedniego sezonu, gdzie w ćwierćfinale zostali wyeliminowani przez późniejszego Mistrza z Berlina. Jeżeli prześledzimy sobie ruchy transferowe, które dokonały się w tym klubie, to solidnym wzmocnieniem jest defensywa. Nick Bailen oraz Brady Austin znani mi obrońcy z KHL będą kluczowi również w ofensywie, ponieważ notują sporo punktów. Szczególnie Amerykanin, który występuje w barwach Białorusi będzie zagrożeniem w PP. Jeżeli chodzi o atak to widzimy takie nazwiska jak Nicholas Baptiste, Jason Bast czy też Carter Proft. Który z nich stanie się liderem Rekinów?

Hokej grupa

Po drugiej stronie barykady oglądamy Byki, które w poprzedniej kampanii DEL do końca walczyły o mistrzostwo. Niestety ekipa z Monachium musiała zadowolić się tylko srebrem, chociaż play-offy były bardzo dobre w ich wykonaniu. Seria zakończyła się na czterech meczach i stołeczni byli mocniejszym zespołem w tamtym momencie. Tym razem ma być inaczej i dodatkowym handicapem będzie nowa hala SAP Garden, która ma pomieścić więcej kibiców. Powstaje nowoczesny obiekt, który przyniesie poprawienie finansów, co naturalnie łączy się z większym potencjałem sportowym. Przyjezdni rozpoczęli nowy sezon od kilku spotkań w Lidze Mistrzów, gdzie wszystkie cztery starcia padły ich łupem. Amerykański trener Don Jackson świetnie przygotował swój zespół i ciekawy jestem, jak potoczył się inauguracja nowych rozgrywek DEL. Warto jeszcze wspomnieć o wzmocnieniach, które pojawiły się w tym klubie. Przede wszystkim bramkarz Mathias Niederberger ma być kluczowym transferem, ale tacy gracze jak Andreas Eder, Chris DeSousa oraz Ryan McKiernan z pewnością podniosą poziom Byków. Na co stać drużynę z Bawarii w tej kampanii?

Co obstawiać?

Skorzystaj z bonusów w Fortunie! W opinii bukmacherów faworytem są przyjezdni i nie ma co się temu dziwić. Przede wszystkim Byki rozegrały już spotkania o stawkę w nowym sezonie Ligi Mistrzów, w przeciwieństwie do gospodarzy i czas na DEL. Jeżeli porównamy sobie rostery wszystkich zespołów w niemieckiej ekstraklasie to kluby z Monachium oraz z Berlina mają do dyspozycji najlepsze kadry w stawce. Rekiny oczywiście postarają się odbudować swoją potęgę, ale na to potrzeba czasu.

Stawiam w tej rywalizacji na zwycięstwo gości i do tego dokładam over 4.5 goli. Podczas poprzednich dwóch weekendów Byki regularnie zdobywali 4-5 bramek, dopuszczając rywali do małej ilości trafień. Świetne występy notował nowy bramkarz ekipy z Bawarii, a więc Mathias Niederberger, ale i doświadczenie Danny Aus den Birken jest w cenie. Uważam, że faworyci wywiążą się w ten czwartek ze swojej roli i pokonają zespół z Kolonii. Ostatnie pięć meczów tych drużyn w tym mieście padały łupem przyjezdnych. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie. Na sam koniec sprawdź kod promocyjny w Fortunie!

Fortuna
2.12
Zwycięstwo Munchen + powyżej 4.5 goli w meczu

Bez ryzyka Fortuna

15.09. DEL Fortuna

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze