Reims – Rennes: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Yunis Abdelhamid, Enzo Le Fee

Gdzie oglądać mecz Reims – Rennes? W niedzielny wieczór odbędzie się jeden z dziewięciu równolegle rozgrywanych starć 34. kolejki Ligue 1: Reims – Rennes. Jeśli interesuje Cię ten pojedynek i chcesz go obejrzeć, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

Reims – Rennes, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Reims z Rennes rozegrana zostanie 19 maja 2024 o 21:00 na Stade Auguste-Delaune. Oba zespoły nie mają już szans na miejsce w europejskich pucharach i nadchodzące starcie mogą potraktować na pół sparingowo, ponieważ jego wynik nie będzie miał już większego znaczenia. Chcesz obejrzeć to starcie? Jego transmisję łączoną z pozostałymi meczami 34. kolejki w formie MultiFoot możesz obejrzeć w Eleven Sports 3. Sprawdź przy okazji, gdzie oglądać transmisje meczów za darmo.

Reims – Rennes: transmisja i stream online za darmo

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać Ligue 1 przez internet? Omawiane starcie prześledzisz dzięki transmisjom w Superbet. Operator ten pozwala bowiem swoim graczom na oglądanie meczów za darmo. Jak uzyskać dostęp do streamów?

  1. Załóż konto z linku https://zagranie.com/goto/superbet/?profile=Offers&subprofile=promo4
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj dane
  4. Ciesz się z darmowego dostępu do streamów w apce mobilnej
  5. Transmisje znajdziesz w sekcji zakładów live
Transmisje Superbet baner

Gdzie oglądać Reims – Rennes?

Mecz Reims – Rennes obejrzysz w Superbet. Dostępne są tam nie tylko streamy meczów Ligue 1, ale też innych ciekawych lig, a także rozgrywek pucharowych. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem promocyjnym i skorzystaj z tygodnia bez ryzyka dla nowych graczy. Dzięki tej ofercie możesz grać swoje typy bez obaw o utratę środków aż przez siedem dni, ponieważ po tym czasie otrzymasz zwrot przegranych pieniędzy. Maksymalna możliwa kwota zwrotu to 3500 PLN, lecz nie obejmuje on podatku od gry. Zwrócone środki mają formę freebetu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Anthony Bibard/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze