Reims – Lille: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.03.2024

Jose Fonte, Folarin Balogun

Gdzie oglądać mecz Reims – Lille? Jednym z dwóch sobotnich meczów w Ligue 1 będzie rywalizacja Reims z Lille. Jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja oraz stream online.

Reims – Lille, transmisja na żywo w TV

Ligowy mecz Reims z Lille odbędzie się w sobotę 2 marca o godzinie 17:00 na Stade Auguste-Delaune. Widoczne nieco niżej kursy sugerują, że czeka nas bardzo wyrównany pojedynek bez wyraźnie zarysowanego faworyta. Chcesz obejrzeć ten pojedynek? Jego transmisję znajdziesz w Eleven Sports 4. Sprawdź też, gdzie oglądać ligę francuską w internecie.

Reims – Lille: transmisja i stream online za darmo

Omawiane starcie obejrzysz w formie streamu online w STS. U tego operatora każdy aktywny gracz może korzystać z bogatej oferty transmisji w apce mobilnej. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc korzystać z takiej opcji? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Użyj kodu ZAGRANIE
  3. Zagraj przynajmniej jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się stałym dostępem do transmisji w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Reims – Lille?

Reims – Lille obejrzysz w aplikacji mobilnej STS. W ramach oferty streamów tego operatora możesz oglądać mecze ligi francuskiej, niemieckiej, włoskiej, hiszpańskiej i wielu innych lig oraz rozgrywek pucharowych. Wybór transmisji w STS jest bardzo bogaty, więc z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie. Zachęcam przy okazji do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Załóż konto z naszym kodem, zagraj pierwszy kupon i odbierz zwrot, jeśli nie wejdzie. Zwrócone środki możesz od razu wypłacić! Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze