Kurs 100.00 na zwycięzcę meczu Real – PSG?! TAK, TO SIĘ DZIEJE NAPRAWDĘ! Bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję, dzięki której każdy nowy gracz może postawić na zwycięzcę meczu Real Madryt vs PSG po kursie 100.00. W artykule poznasz wszystkie szczegóły, dowiesz się jak skorzystać z promocji i jak odebrać wszystkie bonusy w Superbet! Serdecznie zapraszamy!

Superbet
Postaw na zwycięstwo Realu Madryt lub PSG!

Kurs 100.00 na zwycięstwo Realu Madryt lub PSG!

Na początek trzeba zaznaczyć, że omawiana promocja skierowana jest do nowych graczy. Jeśli jeszcze nie masz konta w Superbet, a chcesz skorzystać z kursu 100.00 na wygraną Realu lub PSG, to załóż je ze specjalnego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/superbet i podczas rejestracji wpisz kod: ZAGRANIE. Dzięki temu poza kursem 100.00  otrzymasz jeszcze: zakład bez ryzyka do 1300 PLN, darmowe 34 PLN oraz bonus od depozytu do 200 PLN! Konto założone? To sprawdź szczegóły omawianej promocji:

Boost od Superbet na zwycięstwo Realu lub PSG – kurs 100.00!

  1. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 07.03.2022 roku do dnia 09.03.2022 roku.
  2. Boost w Superbet dostępny jest dla nowych graczy, którzy założą konto z kodem ZAGRANIE i z linku: https://zagranie.com/go/superbet.
  3. Następnie należy wpłacić na swoje konto co najmniej 50 PLN.
  4. Kolejny punkt to postawienie kuponu typu singiel na zwycięstwo Realu lub PSG.
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN. Jeśli postawisz 2 PLN na Real i piłkarze z Madrytu wygrają, to zgarniesz 204.57 PLN! Tyle samo wyniesie wygrana jeśli postawisz na PSG! Taki boost od Superbet robi wrażenie! Kurs 100.00 na Real lub PSG – tego nie znajdziecie nigdzie indziej!

real psg kurs 100

Dodatkowe 200 PLN dzięki BOOSTOWI w Superbet i kursowi 100.00!

Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją, wpłacili depozyt o minimalnej wartości 50 zł oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się typ z oferty zwycięstwo Realu Madryt albo PSG w meczu Ligi Mistrzów (wydarzenie odbędzie się w dniu 09.03.2022) stawiając co najmniej 2 PLN oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.

Dodatkowo każdy Gracz, który zarejestruje konto w trakcie obowiązywania promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na Real Madryt albo PSG” oraz dokona wpłaty pierwszego depozytu w kwocie min. 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN. Warunki obrotowe dotyczące bonusu 34 PLN są tożsame, z warunkami obrotowymi dla promocji „Bonus 200 PLN za wygrany zakład na Real Madryt albo PSG” i zostały określone w pkt. 4 niniejszego regulaminu.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze