Kursy 50.00 na zwycięstwa Realu lub Barcelony w BETFAN! Już w najbliższą niedzielę (20.03) odbędzie się jeden z najważniejszych meczów w roku! Real Madryd podejmie na własnym stadionie FC Barcelonę. Z tej okazji razem z bukmacherem BETFAN przygotowaliśmy wyjątkową promocję, w której możecie wytypować zwycięzcę meczu po zawrotnych kursach. Za wygraną Realu Madryt lub Barcelony można zgarnąć kurs 50.00! Wszystkie szczegóły promocji, która dostępna jest tylko u nas, opisane są poniżej — sprawdź już teraz!

real barcelona boost

Zasady promocji – jak skorzystać z kursu 50.00 na Real lub Barcelonę?

  1. Załóż konto pomiędzy 18.03, godz. 09.00 a 20.03, godz. 21.00
  2. Zarejestruj się, korzystając z naszego linku promocyjnego: https://zagranie.com/go/betfan i z kodu ZAGRANIE. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji.
  3. Dokonaj depozytu na minimum 55 zł.
  4. Postaw maksymalnie 5 PLN na wygraną Real Madryt (kurs 50.00) lub FC Barcelonę (kurs 50.00).
  5. Obróć jeden raz pozostałą część wpłaty (min. 50 PLN) – UWAGA – BARDZO WAŻNE: należy dokonać obrotu i postawić swój pierwszy zakład przed boostem, wtedy ten pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka — maksymalnie do 600 zł, a boost i tak będzie na Ciebie czekał!
  6. Jeśli twój zakład z boostem okaże się trafiony — cała wygrana trafi na konto główne i możesz ją sobie wypłacić, jeśli wcześniej dokonałeś obrotu!
  7. Zakład dostępny jest w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/realbarca50/. Tylko pod tym linkiem znajdują się kursy 50.00 na wygraną Realu lub Barcelony!

Kurs 50.00 na zwycięstwo Realu

Jak widzisz, aby skorzystać z promocji, musisz wpłacić minimum 55 PLN, a maksymalna stawka na boost to 5 zł. Idealnym wyjściem z takiej sytuacji, gdzie konieczny jest obrót pozostałą kwotą, będzie postawienie pierwszego zakładu za minimum 50 złotych na inne wydarzenia, a następnie zaatakowanie hitu La Ligi Real vs Barcelona ze specjalnym boostem od BETFAN. Jeśli wierzysz w Real Madryt, to możesz obstawić wygraną tego zespołu po kursie 50.00.

kurs 50 na real barcelona

Kurs 50.00 na FC Barcelonę

Jeśli jednak uważasz, że to piłkarze z Barcelony odniosą zwycięstwo, to kurs na takie zdarzenie również wyniesie 50.00!! Wygrana z tego boosta wpada na Twoje konto główne i możesz z nią zrobić, co tylko chcesz! Pamiętaj jednak, że przed wypłatą musisz obrócić pozostałą kwotą depozytu (min. 55 PLN). Pamiętaj, że kursy 50.00 na Real – Barcelon znajdują się tylko w tym miejscu -> https://zagranie.com/go/realbarca50/. POWODZENIA!

kursy 50 betfan

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze