Real Madryt – Celta Vigo: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.03.2024

Real Madryt - Celta gdzie oglądać

Real Madryt – Celta Vigo: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie do walki o kolejne punkty staną drużyny znajdujące się po dwóch stronach tabeli. Gospodarze plasują się bowiem na 1. miejscu, a goście – na 17. Dlatego też wydaje się, że Królewscy nie powinni mieć jakichkolwiek kłopotów ze zdobyciem kompletu punktów. Czy tak będzie? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Real Madryt – Celta, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Real Madryt – Celta Vigo gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Real Madryt – Celta Vigo zupełnie za darmo? Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w naszym kraju STS i to właśnie tam znajdziesz stream z opisywanego meczu. Operator ten oferuje również spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy właśnie hiszpańskiej. A jeśli chciałbyś poznać konkretne informacje na temat tego gdzie oglądać La Liga, to zapraszam na naszą witrynę. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Real Madryt – Celta Vigo i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Baner STS na wygraną Realu

Z okazji tego spotkania STS przygotował także specjalną promocję dla nowych graczy. Jeżeli założysz konto z kodem promocyjnym, wpłacisz przynajmniej 50 PLN i obstawisz zakład SOLO lub AKO za minimum 2 PLN, na którym znajdzie się typ na zwycięzcę meczu Real Madryt – Celta, to możesz liczyć na dodatkowe 300 PLN. Oczywiście musisz spełnić wszystkie te wymogi i wygrać premierowy kupon.

Real Madryt – Celta Vigo na żywo w TV

Opisywane starcie Real Madryt – Celta Vigo będziesz mógł również śledzić na żywo w TV. Z taką opcją do swoich odbiorców wychodzi między innymi Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz opisywany mecz. Stacja ta oferuje także dostęp do kilku innych rozgrywek piłkarskich, jak Bundeliga, Serie A czy Ligue 1. Natomiast potyczka pomiędzy Realem Madryt a Celtą odbędzie się w niedzielę, 10. marca o 18:30.

Real Madryt – Celta Vigo gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już podałem, stream online Real Madryt – Celta Vigo będziesz mógł zobaczyć na żywo w aplikacji STS. Bukmacher ten posiada w końcu jedną z lepiej rozwiniętych zakładek na żywo i dlatego też można spodziewać się tam opisywanego starcia, ale też wielu innych spotkań na najwyższym poziomie. A żeby oglądać mecze za darmo, to wystarczy założyć konto i obstawić zakład do 24 godzin przed rozpoczęciem transmisji.

Gdzie oglądać Real Madryt – Celta Vigo?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Real Madryt – Celta Vigo, warto poznać także inne ligi, które znajdziesz w transmisji live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko zupełnie za darmo i bez problemów w transmisji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze