Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Warta Poznań? Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na to pytanie, to przeczytaj poniższy artykuł, gdzie dokładnie to opisujemy. Nastał ten dzień – wielki powrót Ekstraklasy i sezonu 2022/2023. Pierwszym meczem będzie rywalizacja Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań. Wicemistrzowie Polski są tutaj naturalnie faworytami, ale czy uda się im wygrać?

ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Raków Częstochowa – Warta Poznań, gdzie oglądać

Po długiej przerwie między sezonami nadszedł czas na powrót ligowych zmagań. Sezon Ekstraklasy spod szyldu 2022/2023 rozpocznie się w piątek, 15.07.2022, od meczu Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań. Wicemistrzowie Polski podejmą Poznaniaków już o godzinie 18:00. Miejmy nadzieje, że będzie jak najwięcej emocji, na które czekaliśmy prawie dwa miesiące. Podopieczni Papszuna są tutaj faworytami, ale czy wykorzystają swoje argumenty? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a więcej o tym, gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Warta Poznań piszemy niżej!

Raków Częstochowa – Warta Poznań, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Warta Poznań, to dobrze się składa, bo mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Prawa na sezon 2022/2023 zostały w Canal+ Sport, które pokaże to starcie na trzech kanałach. Pamiętaj, że możesz skorzystać także z Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Możliwości jest sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. W TV to starcie będzie puszczone w:

  • Canal+ Sport 5,
  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport

Jeżeli nie masz dostępu do Canal+ Sport, to niżej pokażemy Ci, jak możesz je zdobyć za darmo. Przy okazji sprawdź, gdzie oglądać Ekstraklasę, ponieważ pozostałe spotkania polskiej ligi możesz oglądać za free przez najbliższe 30 dni!

Raków Częstochowa – Warta Poznań, transmisja za darmo

Rejestrując się w eWinner z kodem ZAGRANIE możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. To oznacza, że przez miesiąc będziesz mógł oglądać mecze Ekstraklasy bez płacenia za abonament sportowy. To świetna sprawa, a voucher dostaniesz, gdy spełnisz kilka warunków, jakie stawia eWinner:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta
  3. Zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni i zagraj dowolny kupon w tym czasie
  4. Zgłoś się po voucher (napisz na czat gracza)

Jeżeli chcesz obejrzeć to starcie na telewizorze, to wystarczy, że pobierzesz na TV aplikację od Canal+ Online (musisz mieć telewizor z systemem Smart TV).

Raków Częstochowa – Warta Poznań, transmisja online

Transmisja online z meczu Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań będzie do obejrzenia w Canal+ Online. Masz kilka opcji, ponieważ oprócz aplikacji na TV, Canal+ Online jest dostępne też na telefony oraz w normalnej przeglądarce komputerowej.

Raków Częstochowa – Warta Poznań, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się pierwsze spotkanie Ekstraklasy spod szyldu 2022/2023 możesz jeszcze zerknąć na kursy, jakie przygotowali bukmacherzy. W ich ofercie da się znaleźć zakłady ze sporym value. Jednym z rynków, które warto przejrzeć, jest 1X2 (zakłady na to, kto wygra mecz).

Kursy na wygraną w meczu
forBet
1.47
Raków Częstochowa
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
forBet
7.20
Warta Poznań
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

 Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań?

Spotkanie Rakowa Częstochowa z Wartą Poznań możesz obejrzeć w Canal+ Online.

O której Raków Częstochowa zagra z Wartą Poznań?

Raków Częstochowa zmierzy się z Wartą Poznań już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze