Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Stal Mielec? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Stal w tym sezonie chciałaby na spokojnie się utrzymać, a Raków celuje w upragnione mistrzostwo kraju. Na razie wicemistrzowie Polski mają na koncie tylko jedno spotkanie, gdzie zdobyli trzy punkty. Jak im pójdzie tym razem?

Raków Częstochowa – Stal Mielec, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Stal Mielec za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Raków Częstochowa – Stal Mielec, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Raków Częstochowa – Stal Mielec będzie jednym z czterech meczów, jakie tego dnia zostaną rozegrane w Ekstraklasie. Rywalizacja w Częstochowie rozpocznie się o godzinie 17:30. Gospodarze naturalnie są faworytami, ale ich zwycięstwo wcale nie jest takie pewne. Wiemy, że w nogach mają w końcu starcie w pucharach, które rozegrali w czwartek.

Transmisję na żywo za darmo z meczu Raków Częstochowa – Stal Mielec będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Więcej o tym, jak to zrobić, napisaliśmy wyżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Przy okazji sprawdź też, jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie i korzystając z nich zwiększ swoje emocje z oglądania!

Raków Częstochowa – Stal Mielec, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport, które utrzymało prawa do pokazywania naszej rodzimej ligi. Starcie Rakowa ze Stalą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Sport 3!

Raków Częstochowa – Stal Mielec, transmisja online

Transmisja online z meczu Raków Częstochowa – Stal Mielec będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Raków Częstochowa – Stal Mielec, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Raków, a różnica w kursach jest dość spora. Częstochowianie zagrają u siebie, co jest dla nich dodatkowym atutem. Przypomnijmy też, że są w rytmie meczowym, ale w nogach mają czwartkowe starcie w kwalifikacjach do pucharów.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Raków - Stal?

Spotkanie Rakowa ze Stalą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Raków zagra ze Stalą?

Raków zmierzy się ze Stalą już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze