Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Piast Gliwice? O tym właśnie piszemy w poniższym tekście! W piątek w Ekstraklasie dojdzie, do dwóch spotkań w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Jednym z nich będzie spotkanie Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice. Gospodarze to mocni faworyci, ale czy zdobędą w tym meczu trzy punkty? Tego dowiemy się już wieczorem!

Raków Częstochowa – Piast Gliwice: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj w Ekstraklasie dojdzie do meczu Rakowa z Piatem, czyli starcia dwóch ekip grających ciekawy futbol. Raków w tej rywalizacji nie wątpliwie będzie mocnym faworytem. W końcu zagra na własnym stadionie. Czy uda się teraz drużynie z Częstochowy zdobyć komplet punktów? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz tych ekip i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV. Nie zapomnij też, że możesz skorzystać z kodu promocyjnego w eWinner!

Raków Częstochowa – Piast Gliwice: gdzie obejrzeć za darmo?

W ciągu dotychczasowych kilkunastu kolejek zdążyliśmy zobaczyć wiele ładnych goli i kibice oczekują kolejnych takich trafień. Jest duża szansa, że w starciu Rakowa z Piastem zobaczymy właśnie piękne bramki, dlatego sprawdź niżej, jak odebrać voucher do Canal+ Online i oglądać za darmo mecz Raków – Piast.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się, jak obejrzeć w TV spotkanie Rakowa z Piatem, to dobrze się składa. Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz otrzymać voucher na 30 dni do Canal+ Online. Tutaj instrukcja:

  • załóż konto z tego miejsca: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • w ciągu siedmiu dni zweryfikuj się
  • zagraj w ciągu siedmiu dni dowolny kupon
  • zgłoś się na czat po voucher do Canal+ Online
  • wykorzystaj go
  • pobierz aplikację na TV i oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Raków Częstochowa – Piast Gliwice: stream na żywo online

Najlepszą opcją do tego, żeby obejrzeć stream online mecz Raków Częstochowa – Piast Gliwice jest oczywiście Canal+ Online. Ta platforma ma przyzwoitą jakość i jest dostępna na wielu urządzeniach. Posiada ona aplikację mobilną, na której również możesz obejrzeć to spotkanie.

Raków Częstochowa – Piast Gliwice: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy  Rakowem a Piastem zapowiada się na dość ciekawe. Chodź faworytem tego starcia zdecydowanie jest Raków, to niewątpliwe drużyna z Gliwic może nas zaskoczyć i wygrać tę rywalizację. Pamiętaj również o zapoznaniu się z kodem promocyjnym od eWinner!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2022 13:53.

Zdjęcie: pressfocus

O której godzinie rozpocznie się spotkanie Rakowa z Piastem?

Mecz pomiędzy drużynami został zaplanowany na godzinę 20:30.

Gdzie obejrzeć spotkanie tych drużyn?

Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner możesz obejrzeć to spotkanie w Canal+ Online!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze