Już dziś kolejny mecz w ramach 34 kolejki Ekstraklasy. W tę sobotę Raków podejmie na swoim boisku Lechię. Gospodarze tego spotkania niewątpliwie są tutaj faworytami, ale przecież wiemy, że Lechia należy do czołówki i ma tutaj spore szanse na zaskoczenie. Na pewno warto będzie sprawdzić, jakie są szanse obu ekip! ewinner, baner, canal online

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

W tę sobotę odbędzie się aż dziewięć spotkań w ramach 34 kolejki Ekstraklasy. Jednym ze spotkań zaplanowanych na ten dzień jest starcie Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk. Obie drużyny mają potencjał, jednak w dużej mierze nie wykorzystują go w sezonie 2021/2022. Faworytem gospodarzy są gospodarze, ale różnica w kursach nie jest duża, a w tym sezonie obie ekipy grają bardzo podobnie, więc tutaj możemy być świadkami wyrównanego spotkania.

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk będzie można obejrzeć na kilka sposobów, bowiem ten mecz będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport 2 i w Canal+ Online. Druga z tych opcji to popularna platforma do oglądania spotkań, gdzie będziesz mógł odpalić rywalizację tych ekip za darmo – o tym, jak to zrobić, więcej piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje!

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk, transmisja za darmo

Jest możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk. Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner, który proponuje Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online, nie musisz płacić za abonament. Wszystko jest bardzo proste, a dokładnie to opisujemy w tym miejscu:
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon
  4. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
Przy okazji zobacz, gdzie możesz oglądać mecze Ekstraklasy i obserwuj, jak pójdzie pozostałym drużynom w ostatniej kolejce naszej rodzimej ligi!

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk, transmisja online

Transmisja online z meczu Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk będziesz mógł również obejrzeć za pomocą przeglądarki internetowej, gdzie jest dostęp do Canal+ Online oraz za pomocą aplikacji na telefony i telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie!

Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się stream online ze spotkania Raków Częstochowa – Lechia Gdańsk możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie przygotowali bukmacherzy. W ofercie operatorów są ciekawe zakłady na rynek 1X2, jak np. te tutaj wymienione:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 20:02.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać spotkanie Rakowa z Lechią?

Starcie Rakowa z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Raków zagra z Lechią?

Raków zagra z Lechią już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze