Gdzie obejrzeć mecz Rakowa Częstochowa z Jagiellonią Białystok? Tego dowiesz się właśnie z poniższego artykułu. W sobotę dojdzie w Ekstraklasie do rywalizacji dwóch ekip, które grają dość unikalny, jak na polskie standardy, futbol. Raków zdążył już sobie wypracować swój styl, z którego jest znany. Jagiellonia z kolei mocno stawia na defensywę i wyprowadzenie groźnych kontrataków. Kto tutaj zgarnie trzy punkty?

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj w Ekstraklasie dojdzie do rywalizacji Rakowa z Jagiellonią. To spotkanie będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online. Niżej przedstawimy Ci sposób, co musisz zrobić, żeby otrzymać dostęp do Canal+ Online bez płacenia za abonament. Gospodarze na papierze są raczej faworytami, a goście za to notują często wpadki. To jednak wcale nie oznacza, że losy tego starcia są z góry przesądzone. Na pewno kibice, którzy zdecydują się je obejrzeć, nie będą zawiedzeni.

Przy okazji sprawdź, co możesz dostać w eWinner z kodem promocyjnym!

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok: gdzie obejrzeć za darmo?

Spotkanie Rakowa z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Jak nie masz jeszcze abonamentu na tę platformę, to możesz spróbować wykorzystać naszą współpracę z bukmacherem eWinner. Tutaj szczegóły:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online

baner ewinner voucher canal+ online

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Raków – Jagiellonia będziesz mógł obejrzeć również w TV. Wystarczy po prostu, że pobierzesz aplikację na telewizor od Canal+ i zalogujesz się w niej na swoje konto, na które wykorzystałeś już voucher.  To wszystko, co musisz zrobić w tej kwestii.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok: stream na żywo online

Mecz pomiędzy Rakowe, a Jagiellonią powinien obfitować w wiele akcji i emocji. Obie te ekipy w końcu są znane z szybkiej gry i stwarzania sobie okazji. Upewnij się więc, że wykorzystałeś dobrze kod promocyjny w eWinner i graj bez ryzyka.

Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Rakowa z Jagiellonią, to zerknij też na kursy wystawione przez bukmacherów. Te w końcu są bardzo ciekawe i można znaleźć kilka opcji ze sporym value. Kilka z nich przedstawimy w tym miejscu.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 maja 2022 04:15.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Rakowa z Jagiellonią?

Spotkanie Rakowa z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

O której Raków zagra z Jagiellonią?

Starcie Rakowa Częstochowa z Jagiellonią Białystok zaplanowane zostało na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze