Gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Cracovia? Wszystkiego dowiesz się z poniższego tekstu, gdzie dokładnie o tym piszemy. Gospodarze są faworytami, ale czy to się przełoży na ich zwycięstwo. Goście także mają sporą motywację, bo walczą o utrzymanie się w lidze, więc możemy spodziewać się dobrego widowiska. Kto je wygra i zgarnie ważne trzy punkty?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Raków Częstochowa – Cracovia, gdzie oglądać

Raków Częstochowa jest na najlepszej drodze do tego, żeby zdobyć historyczne mistrzostwo kraju. Po 31 kolejkach ma na koncie 65 punktów, czyli tyle samo ile drugi Lech Poznań, ale za to ma lepszy bilans. Podopieczni Papszuna mają więc wszystko w swoich nogach i mogą wywalczyć upragnione trofeum, ale nie mogą sobie pozwolić na żadną stratę oczek. Warto o tym pamiętać, ponieważ to sprawia, że bezpośrednia rywalizacja Rakowa z Cracovią zapowiada się na bardzo ciekawą.

Raków Częstochowa – Cracovia, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać mecz Raków Częstochowa – Cracovia w telewizji? Jeżeli także należysz do tego grona, to mamy dla Ciebie dobrą informację, ponieważ to spotkanie zostanie pokazane w legalnych kanałach. Taką możliwość dostaniesz m.in. w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Oprócz tego rozwiązania możesz jednak skorzystać jeszcze np. z Canal+ Online, do którego mamy voucher!

Raków Częstochowa – Cracovia, transmisja na żywo za darmo

Co masz zrobić, jeżeli chcesz oglądać mecz Raków Częstochowa – Cracovia, a nie masz dostępu do kanału sportowego od Canal+? To akurat jest bardzo proste, bo razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher do Canal+ Online na darmowe 30 dni. Jak zdobyć taki dostęp za darmo? Wszystko dokładnie tłumaczymy niżej:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
Warto przy okazji, żebyś sprawdził, jakie są nasze typy dnia i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania np. meczu Rakowa z Cracovią, czy innego wydarzenia sportowego!

Raków Częstochowa – Cracovia, transmisja online

Transmisja online z meczu Raków Częstochowa – Cracovia legalnie będzie do obejrzenia tylko w Canal+ Online. W internecie dostępne są co prawda nielegalne streamy, ale nie gwarantujemy, że całe to spotkanie obejrzysz u nich w dobrej jakości. Po co martwić się, czy nie przegapi się gola, skoro można za darmo zgarnąć darmowy voucher do Canal+ Online.

Raków Częstochowa – Cracovia, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Raków Częstochowa – Cracovia warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali operatorzy. W ich ofercie można znaleźć zakłady ze sporym value, jak np. te na rynek 1X2, które wyglądają tak:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 12:43.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Rakowa z Cracovią?

Starcie Rakowa z Cracovią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Raków zagra z Cracovią?

Rywalizacja Rakowa z Cracovią została zaplanowana na godzinę 15:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze