Rafonix – Mixer: typy, kursy i zakłady | 03.02.2022

rafonix podczas udzielania wywiadu

Rafonix – Mixer typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 17. Na piątkowej gali FAME MMA 17 będziemy świadkami aż 10 walk. Drugą z nich ma być rywalizacja Rafonixa z Mixerem, a więc dwóch zawodników, którzy nie błyszczą ostatnio w internecie, ale kiedyś było o nich bardzo głośno. 

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 17 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

baner Fame MMA 17

Rafonix – Mixer typy i przewidywania

Na FAME MMA 17 będziemy świadkami aż 10 walk i w prawie każdej wystąpią na prawdę głośne nazwiska. Drugim pojedynkiem tego wieczoru będzie rywalizacja Rafonixa z Mixerem. Nie są to może tak głośne osoby, jak Fabijański, Czarek czy Boxdel, ale i tak warto będzie obserwować, jak sobie poradzą. W końcu obaj są zawodnikami, którzy mają spore umiejętności i dużo do  udowodnienia.

Zarówno Rafonix, jak i Mixer mieli swój czas w internecie. Peak w przypadku pierwszego z nich był dość kontrowersyjny, tak jak jego materiały, ale już np. z Mixerem tak nie było. Popularność Mikołaja rozpoczęła się jeszcze przed czasami Ekipy, a później tylko rosła, aż do odejścia z popularnego grona YouTuberów. Teraz Mixer musi sporo udowodnić w oktagonie, ponieważ to najkrótsza droga do odzyskania rozpoznawalności w internecie.

Jakie to ma przełożenie na typy na Rafonix – Mixer? Ano takie, że Mikołaj jest niezwykle zmotywowany, żeby tutaj wygrać. Bilans 0:2 mógłby mu bardzo zaszkodzić. Sytuacja wygląda zupełnie inaczej w przypadku Rafonixa, który już raczej nie ma szans do powrotu do internetowej kariery na taką samą skalę, jak wcześniej.

Rafonix – Mixer kursy bukmacherskie

Kursy na 1X2 w walce Rafonix - Mixer
Betclic
3.30
Mixer
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic
Betclic
1.25
Rafonix
Czytaj recenzję Recenzja Odwiedź Betclic

Rafonix – Mixer kto wygra walkę?

Na papierze rywalizacja Rafonixa i Mixera wygląda jak jednostronny pojedynek i taki też może być w rzeczywistości. Mixer miał sporo problemów w walce z Popo i przegrał w drugiej rundzie, a Rafonix nie walczył aż od szóstej gali, więc minęło sporo czasu od tego momentu. Obaj mają tutaj sporo do udowodnienia, ale na papierze to Rafonix jest bliżej wygranej. Kurs na niego, jak możemy wyżej zobaczyć, to zaledwie 1.25. Różnica jest spora i trudno się spodziewać żeby było inaczej. W końcu ma lepsze warunki fizyczne i więcej doświadczenia.

Jeżeli chcesz poznać także nasze inne propozycje zakładów na FAME MMA 17, to zerknij na ten tekst: https://zagranie.com/fame-mma-17-typy-kursy/

Typy na Rafonix – Mixer

Nasze typy na Rafonix – Mixer to wygrana Rafonixa, ale jako, że kurs na to jest tak niski, to proponujemy na kupon dodać np. over 1.5 rundy. 0,5 na Betclic oznacza połowę czasu kolejnej rundy, a więc Mixer musi wytrzymać “zaledwie” 4,5 minuty, na co zdecydowanie ma szanse. Kurs na takie zdarzenie to 1.55, co w połączeniu z innymi propozycjami na FAME MMA 17 może dać nam fajny profit. Warto taki zakład wziąć pod uwagę.

propozycje typu na walke mixer rafonix

fot. pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze