Kolejny dzień na kortach w Paryżu rozpoczyna nam rywalizację w drugiej rundzie szlemowego turnieju w Paryżu! Najsłabsi pożegnali się już po 1/64 finału, gdzie mieliśmy już kilka niespodzianek. Czy dzisiaj także coś się trafi? Na kortach będziemy oglądać po 16 pojedynków WTA i ATP. Zdecydowanie jednym z najbardziej wyczekanych starć jest mecz Rafaela Nadala, a więc wielokrotnego mistrza tej imprezy, z zawodnikiem gospodarzy – Corentinem Moutet. Nasz kupon nie będzie skupiać się jednak tylko na tym meczu, gdyż przygotowałem dla Was aż 6 propozycji! Co znalazło się na kuponie? Sprawdźcie poniższy artykuł! 

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Rafael Nadal vs Corentin Moutet: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 20:45)

Mecz dnia, co wcale nie dziwi, patrząc na to, że gra Rafael Nadal, który podejmować będzie zawodnika gospodarzy. Panowie są po jednym spotkaniu w drabince głównej, ale na korcie zdecydowanie mniej czasu spędził zawodnik z Hiszpanii. Corentin pokonał już jednego z weteranów, którym był Stan Wawrinka. Niesiony dopingiem publiczności pokazał kilka bardzo składnych i dynamicznych akcji, którego jednak nie miały ciągłego przełożenia na cały mecz. Dzisiaj z pewnością będzie mu o to trudniej, gdyż spotkania z Nadalem są bardzo specyficzne i nie chodzi tu tylko o podejście do spotkań i klasę rywalizacji z takim zawodnikiem, ale bardziej o rozpoznanie gry. Moutet jeszcze nigdy nie miał okazji grać z Rafą, który bardzo szybko uczy się czytać rywali, a Francuz stara się grać szybko, co często przynosi chaotyczne rozwiązania, niedających punktacji przy jego nazwisku. Rafa odpoczął po Rzymie, gdzie bardzo ciężko mu się poruszało po starciu z Shapovalovem, a w 1. rundzie pokonał Thompsona w trzech setach i dając mu jedynie 6. gemów w całym meczu, pomimo dobrego występu Australijczyka. Moutet pokonał wcześniej wspomnianego Wawrinkę, ale próżno szukać aż tylu pozytywnych aspektów, jak w rywalizacji Nadala.

Co obstawiać?

Nie ma wątpliwości, że klasa zawodników, a także poziom umiejętności, nawet przy niebędącym w pełni zdrów Hiszpanie, to dużo lepsza pozycja Rafy Nadala. Wielokrotny mistrz tego turnieju raczej nie liczy na tegoroczny triumf, gdzie problemy zdrowotne mogą nie pozwolić mu na spełnienie tego marzenia. Na ten moment wygląda to jednak dosyć obiecująco, gdyż po kilku sprintach i dłuższym wymianach w pierwszym meczu, nie odczuwał większego zmęczenia. Francuz jest daleko od swojej najlepszej formy, co pokazuje także spadek w rankingu i próba zbierania się z dołka w challengerach. Sądzę, że Hiszpan nie będzie chciał spędzać dużo czasu na korcie, tak więc zamknie spotkanie w 3. setach! 

Fortuna
1.28
Rafael Nadal wygra 3:0 w setach

tenis

Alexander Zverev vs Sebastian Baez: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 13:30)

Pomimo braku sympatii do gry na osobę Alexandra Zvereva na turniejach szlemowych, ze względu na jego wahania formy, dzisiaj jednak zdecyduje się postawić w jego spotkaniu. Niemiec jest stawiany aż jednego z faworytów do wygrania tego turnieju, a z pewnością do wysokiego zajścia w swojej części drabinki głównej. Można się z tym zgodzić patrząc na jego ostatnie występy i wyniki, ale zawsze może zdarzyć się u niego taka dyspozycja mentalna, jak miało to miejsce w finale z Alcarazem. Zverev w 1. meczu szybko rozprawił się z Austriakiem Ofnerem, gdzie nie forsował tempa i wygrał do 2,4,4. Panowie już raz pokazali się nam w drabince głównej turnieju w tourze, gdzie na kortach w Rzymie rywalizowali przeciwko sobie na poziomie 1/16 finału. Tam lepszy okazał się być Niemiec, który w dwóch setach pokonał Argentyńczyka, pomimo trudów w 1. secie. Jednak w drugiej partii był to już zupełnie inny gracz i dominował na korcie. Argentyńczyk pokazał w poprzednim meczu, że jest nieco speszony sytuacją występowania z tak wysokim numerem w drabince głównej, gdyż jest to jego debiut na Roland Garrosie. To nie będzie pomagać w rywalizacji z tak ogranym Sashką. Czy zatem mecz szybko zakończy się w 3. setach?

Co obstawiać?

Moim zdaniem możemy być świadkami bardzo zaciętego pojedynku, ale jednak nie zaufam braku doświadczenia Argentyńczyka i proponuję zagranie wygranej Zvereva minimum 3:1 w stosunku setowym. Panowie znają się z meczu sprzed dwóch tygodni i tam było widać różnicę w budowaniu w sobie pewności na korcie. Zverev gra dużo lepszy i skuteczniejszy tenis, co moim zdaniem będzie miało także znaczenie na dystansie 3-setowym.

Fortuna
1.31
Alexander Zverev -1,5 setów handicap

W Fortunie staramy się ustrzelić AKO na 535PLN! Nie masz jeszcze konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE i zgarnij do 600PLN w zakładzie bez ryzyka!

Jaume Munar vs Diego Schwartzman: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 14:30)

Mecz, który może być bardzo wyrównany, gdyż spotyka się dwóch zawodników o specyfice ziemnej gry, gdzie niby faworytem jest Diego, ale jego ostatnie występy pokazują, że wcale nie można być tego tak pewnym, bo ma on straszne wahania formy podczas jednego spotkania, które prezentowane były już od Monte-Carlo, aż po ostatnią porażkę z Gironem. Moim zdaniem Munar będzie strasznie niewygodnym dla niego zawodnikiem, a to skłania mnie do sformułowania, że Hiszpan może wygrać, chociażby seta, ale dalej nie można zapominać o tym, jak wielkie ogranie i umiejętności ma Argentyńczyk, który nie odda pola. Nie ma on atutu serwującego, ale posiada bardzo dobrą technikę na kortach ziemnych. Szybkość zagrań i podejmowanie dynamicznych uderzeń, to pewnie będzie dominujący aspekt po stronie Hiszpana. Panowie spotykali się już czterokrotnie, gdzie za każdym razem lepszy był Diego, ale zawsze Munar potrafił grać na bliskim dystansie i być bardzo blisko sprawienia sensacji na mączce. Dzisiaj na długim dystansie liczę na to samo. Schwartzman w 1. rundzie pokonał Kuznetsova 3:1 w setach, a w takim samym stosunku wygrał Munar, ale z niemieckim zawodnikiem, Altmaierem. 

Co obstawiać?

W tym meczu proponuję zagranie overu gemowego! Panowie znają się z kortu, pewnie będą dążyli do licznych przełamań, ale ich technika gry na mączce stoi na bardzo wysokim poziomie. Faworytem jest Diego, ale nie sądzę, żeby Munar oddał mecz bez walki i nie był bliski, w chociażby jednym secie. Obaj mierzyli się na dystansie czterech setów, tak więc mają podobną ilość czasu w nogach. Skorzystaj z bonusów od Fortuny, przy rejestracji konta w Fortunie!

Fortuna
1.30
Powyżej 29,5 gemów w meczu

John Isner vs Gregoire Barrere: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 11:00)

Ostatnim meczem panów, który trafi na nasz kupon, to spotkanie amerykańsko-francuskie, gdzie oczy zwrócone będą na panów: Isner i Barrere. Big Johnny nie ma szczęścia do losowania, gdyż ponownie będzie musiał mierzyć się nie tyle z zawodnikiem o wysokiej klasie, ale z miejscową publicznością. Francuzi potrafią dać w kość, co było widać na kortach w 1. rundzie, gdzie Isner wygrał z Halysem po czterech setach rywalizacji i po 49. gemach w meczu. Tylko jeden set zakończony na przełamaniu, co jest bardzo rzadkim widokiem w pojedynkach, ale jakoś gemy na dystansie 13. gemów z udziałem Isnera nie zadziwiają. Dzisiaj może być bardzo podobnie, gdyż pojedynki z Amerykaninem zawsze dostarczają wiele gemów. Barrere także jest zawodnikiem, który potrafi mocno wchodzić w dyspozycję serwisową, co będzie mogło gwarantować nam długi mecz. Francuz z 1. rundzie pokonał Taro Daniela w 5. setach! Czy dzisiaj ponownie czeka na s długi pojedynek?

Co obstawiać?

Panowie jeszcze nigdy nie zmierzyli się w bezpośrednim pojedynku w tourze, jednakże trzeba zwrócić uwagę na to, że obaj bazują na własnym podaniu, którego przytrzymanie się i brak dawania returnów, będzie pozwalało na wysokie wartości gemowe w setach. Tak też dzisiaj idę w mojej propozycji. Stawiam, że w meczu zobaczymy minimum jeden tie-break i sety z nie więcej niż jednym przełamaniem, a co za tym idzie, gram na over gemowy na linii 32,5 gemów! 

Fortuna
1.34
Powyżej 32,5 gemów w meczu

Kupon z kursem ponad 6 gramy w Fortunie! Nie masz jeszcze konta? Załóż je z kodem ZAGRANIE i zgarnij do 600PLN w zakładzie bez ryzyka!

Amanda Anisimova vs Donna Vekic: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 13:00)

Przechodząc do rywalizacji pań, to chciałbym się skupić na dwóch pojedynkach, gdzie widzę zdecydowane faworytki do wygrywania swoich spotkań. Pierwszym meczem jest starcie Amandy Anisimovej, która podejmować będzie kwalifikantkę, chociaż kiedyś jedną z czołowych zawodniczek, Donne Vekic. Chorwatka w ostatnim czasie gra bardzo miernie i muszę przyznać, że jej spotkania w kwalifikacjach, jak i w pierwszej rundzie, to była bardzo daleka forma od tego, jak kiedyś prezentowała się na korcie. Wydaje mi się, chociaż może to być lekko niekluturalne z mojej strony, ale bardzo mocno przytyła, co nie poszło z większą siłą w rakiecie, a strasznie pogorszyło jej motorykę oraz sprawność fizyczną. Jeżeli nie weźmie góry nad przeciwniczką swoimi umiejętnościami, to bardzo ciężko jest znaleźć w niej aspekty, którymi może wygrywać spotkania. W kwalifikacjach pokonała Anderson w 20. gemach, Chirico w trzech setach i 27. setach oraz Gasanovą w 26. gemach. Z pewnością odczuwać będzie to nogach, a w drabince miała szczęście, gdyż zagrała z inną kwalifikantką, która pokonałą co prawda w dwóch setach, ale ponownie na długim spotkaniu, 6:2, 7:6. Jeżeli od razu Amanda przejmie kontrolę, to Vekic nie będzie w stanie fizycznie, ani pod innymi kątami przejąć kontroli. Przypomnijmy, że Anisimova pokonała Osakę w dwóch setach, 7:5, 6:4, a jej ostatni okres na mączce był bardzo dobry, gdzie radziła sobie także z Bencic, Sabalenką, Collins na turniejach Charleston, przez Madryt do Rzymu. 

Co obstawiać?

Tak jak opisuje wyżej, dzisiaj nie widzę większych szans na to, aby to Chorwatka mogła przejść do kolejnej rundy. Zaczynając od jej przygotowania fizycznego, poprzez przegląd gry w ataku i ofenwysne poruszanie się do szybkich piłek. Amanda powinna zdecydowanie przejąć kontrolę, a Chorwatka okazać się znacznie mniej wymagającą rywalką niż Naomi Osaka. Dzisiaj stawiam na mniej niż 26. gemów w meczu i wygrana Anisimovej! Taką ofertę możesz znaleźć w Fortunie, a jeżeli nie masz tam konta, skorzystaj z kodu promocyjnego od Zagranie!

Fortuna
1.38
Amanda Anisimova wygra i w meczu będzie poniżej 25,5 gemów

Cori Gauff vs Alison van Uytvanck: typy i kursy bukmacherskie (25.05.2022 r. – 13:00)

Kolejny mecz z udziałem zawodniczki z USA, a dokładniej z Cri Gauff, która moim zdaniem dostała niesamowicie dużą szansę na swojej drodzę po odpadnięciu Muguruzy, którą raczej wykorzysta i spokojnie uplasuje się w kolejnej rundzie, gdzie zmierzy się z którąś z zawodniczek Haddad Maia/Kanepi. W tym meczu jest zdecydowaną faworytką, tym bardziej że ostatnio na mączce świetnie sięspisuje i potwierdzają to wyniki z tego sezonu, a także z poprzedniego roku, kiedy to potrafiła dojść do ćwierćfinału Roland Garrosa. Dzisiaj spotka się z zawodniczką, której nie powinno już tutaj być, ale przeciwniczka Belgijki skreczowała podczas drugiego seta, pomimo że wygrywała pojedynek w setach. Ponad to, Alison bardzo nie lubi się z kortami ziemnymi i stara się unikać rywalizacji na tych kortach, a zdecydowanie bardziej skupić się na twardej nawierzchni, a ostatnio nawet w turniejach o niższej randze. Dzisiaj powinna się pożegnać z turniejem, ponieważ nie widzę w jej dyspozycji żadnego aspektu, którym mogłaby dominować nad swoją rywalką.

Co obstawiać?

Tutaj idę w podobny zakład i także gram na wygraną Amerykanki z underem gemowym! Belgijki nie powinno już być w tym turnieju, a Coco pokazała, że jest w stanie bardzo mocno wchodzić w spotkania i utrzymywać swój poziom na dystansie całego meczu. Zupełnie dwie inne zawodniczki po dwóch stronach siatki, gdzie jeżeli dojdzie do szybszych wymian, a zapewne do takich prowadzić będzie Amerykanka, to każdy punkt powinna zdobywać. Dla mnie Cori jest zdecydowaną faworytką i zamknie ten mecz w dwóch setach!

Fortuna
1.41
Cori Gauff wygra i w meczu będzie poniżej 23,5 gemów

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Kupon Fortuna AKO tenis 25.05.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze