Gdzie oglądać mecz Radomiak – Zagłębie Lubin? Wiele osób szuka informacji na ten temat, dlatego przygotowaliśmy poniższy artykuł. W piątek rozpocznie się 32 kolejka Ekstraklasy, w której dojdzie do starcia Radomiaka z Zagłębiem Lubin. Zdaniem bukmacherów to gospodarze są faworytami, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom!

baner od ewinner na canal+ online

Radomiak – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

W piątek w Ekstraklasie rozegrane zostaną dwa spotkania. W jednym z nich Radomiak podejmie Zagłębie, więc będziemy świadkami dobrego spotkania. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na samo starcie? Na pewno warto będzie obejrzeć to spotkanie, a jak nie wiesz, gdzie to zrobić, to niżej znajdziesz wszystkie informacje, gdyż razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher do Canal+ Online na aż 30 dni!

Radomiak – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV ze spotkania Radomiak – Zagłębie Lubin będzie pokazana w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online, a więc jest kilka ciekawych opcji, z których można skorzystać. Jeżeli nie masz dostępu do telewizji, to warto skorzystać właśnie z Canal+ Online, o którym więcej piszemy niżej, gdzie wytłumaczymy też, jak zgarnąć wspomniany voucher.

Radomiak – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo za darmo

Dzięki współpracy z eWinnerem nasi czytelnicy mogą odebrać darmowe 30 dni dostępu do Canal+ Online. Jak to dokładnie działa? To akurat jest bardzo proste, bo najpierw musisz założyć konto u bukmachera, a następnie po prostu spełnić kilka prostych warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online
  6. Użyj go w Canal+ Online

Radomiak – Zagłębie Lubin, transmisja online

Warto przy okazji sprawdzić, gdzie możesz oglądać Ekstraklasę, gdyż pozostałe spotkania także będą transmitowane za darmo, o czym warto pamiętać. Stream online ze spotkania Radomiaka z Zagłębiem zostanie puszczony nie tylko w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, ale również w aplikacji na smartfony (potrzebujesz telefon z systemem Android lub iOS) oraz w wersji przeglądarkowej.

Radomiak – Zagłębie Lubin, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów to gospodarze mają o wiele większe szanse na zwycięstwo. Niespecjalnie nas to dziwi, bo na papierze faktycznie jest to silniejszy zespół. Czy to będzie miało teraz swoje przełożenie na wydarzenia na boisku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 08:50.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Radomiak - Zagłębie?

Starcie Radomiaka z Zagłębiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Radomiak zagra z Zagłębiem?

Radomiak zagra z Zagłębiem już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze