W 33 kolejce Ekstraklasy dojdzie do spotkania Radomiak – Wisła Kraków, które może pośrednio decydować o tym, czy Biała Gwiazda się utrzyma w ESA. Jeżeli Wisła przegra, to może mieć spore problemy, ponieważ bezpośrednia konkurencja może im odjechać. Na pewno będzie to ciekawe widowisko i warto je będzie obejrzeć!
ewinner, canal+ online
fot. ewinner

Radomiak – Wisła Kraków, gdzie oglądać

W niedzielę w Ekstraklasie rozegrane zostaną ostatnie spotkania 33 kolejki. W niej Radomiak podejmie Wisłę Kraków na własnym stadionie, przez co jest wręcz ogromnym faworytem. Wiele argumentów wskazuje tutaj na Białą Gwiazdę, ale ta nie może sobie pozwolić na zlekceważenie rywala, ponieważ to może być tragiczne w skutkach dla tej ekipy. Na pewno warto będzie sprawdzić, gdzie oglądać spotkanie Radomiak – Wisła Kraków!

Radomiak – Wisła Kraków, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Radomiak – Wisła Kraków będzie puszczona w kilku miejscach. To spotkanie obejrzysz m.in. w Canal+ Sport 3, Canal+ Premium oraz Canal+ 4K Ultra, a więc każdy może sobie wybrać, jaki kanał mu najbardziej odpowiada.

Radomiak – Wisła Kraków, transmisja na żywo za darmo

Warto, żebyś wiedział, że istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Radomiak – Wisła Kraków. Razem z eWinnerem damy Ci voucher na 30 dni do Canal+ Online, gdzie będziesz mógł włączyć starcie tych ekip. W jaki sposób odebrać ten voucher?
  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
Jak więc widzisz, proces odebrania voucheru do Canal+ Online jest bardzo prosty i dzięki temu możesz oglądać za darmo spotkanie tych ekip!

Radomiak – Wisła Kraków, transmisja online

Transmisja online z meczu Radomiak – Wisła Kraków będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Canal+ Online i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie. Pamiętaj też, że w eWinner jest bonus za rejestrację, więc warto założyć konto u tego bukmachera i skorzystać z tej opcji. Razem z nią będziesz mógł obstawiać i nie martwić się o wynik starcia!

Radomiak – Wisła Kraków, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Wisła Kraków. Ta na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i utrzymać się w Ekstraklasie na kolejny sezon.
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 03:02.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Radomiaka z Wisłą?

Starcie Radomiaka z Wisłą będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Radomiak zagra z Wisłą?

Radomiak zmierzy się z Wisłą już o godzinie 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze