Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Radomiak – Stal Mielec? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Dzisiaj w Ekstraklasie dojdzie m.in. do spotkania Radomiaka ze Stalą, czyli dwóch ekip, które stawiają na ofensywną grę. Gospodarze są faworytami, ale czy uda się im wykorzystać swoje atuty? ewinner, baner, canal+ online

Radomiak – Stal Mielec, gdzie oglądać

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Radomiak – Stal Mielec? Jeżeli tak, to dobrze się składa, bo to dokładnie tłumaczymy niżej. Na pewno warto będzie odpalić starcie tych ekip, bo powinno nam przynieść sporo emocji. Piąta drużyna ligi zmierzy się z 11 Stalą. Radomiak gra przyjemny do oglądania futbol, podobnie zresztą, jak goście. Ci w 25 meczach zgromadzili 32 oczka, czyli tyle samo co np. Legia Warszawa i Cracovia. Kto wygra to interesujące starcie?

Radomiak – Stal Mielec, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Radomiak – Stal Mielec będzie puszczona w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Ten kanał często jest dostępny, jak masz wykupioną kablówkę. A co zrobić, jeżeli chcesz obejrzeć to spotkanie bez płacenia za abonament sportowy? Wtedy sytuacja jest prosta, bo razem z eWinnerem proponujemy voucher do Canal+ Online.

Radomiak – Stal Mielec, transmisja za darmo

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz transmisję online z meczu Radomiak – Stal Mielec? Tak, jak wspomnieliśmy wyżej, będzie to możliwe w Canal+ Online. Za rejestrację w eWinnerze i spełnienie dwóch warunków otrzymasz voucher do Canal+ Online na darmowe 30 dni korzystania z tej platformy. To świetne rozwiązanie i warto się mu bliżej przyjrzeć.

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni, a następnie zagraj dowolny kupon (bez ryzyka)
  4. Oglądaj mecz Leicester – Brentford

Jak chcesz mieć większe emocje z oglądania tego starcia, to obstaw je z bonusem w eWinner!

Radomiak – Stal Mielec, transmisja online

Gdzie oglądać mecz Radomiak – Stal Mielec na transmisji online? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to mamy dobrą wiadomość. Canal+ Online posiada swoją aplikację na telefony oraz tablety z systemem Android lub iOS. Możesz więc pobrać taki program i w nim obejrzeć to spotkanie!

Radomiak – Stal Mielec, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie będzie transmisja online z meczu Radomiak – Stal Mielec, to możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie wystawili bukmacherzy. W ofercie polskich operatorów znaleźliśmy ciekawe zakłady np. na rynek 1X2, które wyglądają tak:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 maja 2022 22:45.

Zdjęcie: pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Radomiak - Stal Mielec?

Starcie Radomiaka ze Stalą Mielec będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Radomiak zagra ze Stalą Mielec?

Radomiak zmierzy się ze Stalą już o godzinie 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze