Radomiak Radom – Raków Częstochowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 05.04.2024

Ivi Lopez wchodzący na boisko

Gdzie oglądać Radomiak – Raków Częstochowa? Mistrz Polski w dalszym ciągu nie traci nadziei na obronę czempionatu, a pomóc w pogoni może najbliższy mecz ligowy! Raków zagra na wyjeździe z Radomiakiem i właśnie to starcie będzie przedmiotem poniższego artykułu. Odnajdziecie w nim wszystkie informacje o streamach online i transmisji w TV z tego meczu. Zapraszam więc do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Radomiak – Raków Częstochowa na żywo w TV

Starcie Radomiaka z Rakowem będzie drugim w kolejności meczem najnowszej, 27. już kolejki Ekstraklasy. Sama batalia zapowiada się ciekawie, bo miejscowi ostatnio spisują się naprawdę nieźle i regularnie punktują. Raków oczywiście wciąż liczy na obronę mistrzostwa Polski, lecz musi gonić Jagiellonię. Sama batalia w Radomiu rozpocznie się 5. kwietnia 2024 roku o godzinie 20:30. Jeżeli idzie o transmisję na żywo w TV, to taka rzecz jasna będzie dostępna. Odnajdziemy ją zarówno na Canal+ Sport, jak i Canal+ Sport 3, oraz Canal+ 4K Ultra. Oczywiście wszystkie te programy odnajdziemy w ofercie telewizyjnej Canal+. Co natomiast począć gdy nie mamy wspomnianych kanałów w TV?

Radomiak – Raków Częstochowa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli w swoim abonamencie nie posiadacie kanałów Canal+ w TV, to zawsze możecie zajrzeć do Internetu i tam skorzystać z legalnego streamu online! Wspomniany wydawca ma podpisaną umowę z Ekstraklasą i także w sieci transmituje mecze naszej ligi, a wszystko to oczywiście w 100% legalne! Dostęp do Canal+ Online jest co prawda płatny, jednak korzystając z naszej współpracy możecie zyskać spory rabat i nabyć możliwość miesięcznego oglądania Ekstraklasy za 39 PLN! Poniżej więcej informacji na temat takiej oferty promocyjnej:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Radomiak – Raków i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Radomiak – Raków Częstochowa?

Jeżeli dotychczas nie zastanawialiście się, gdzie oglądać Radomiak – Raków, to mam nadzieję, że teraz ten temat stał się dla Was jaśniejszy. Zarówno to konkretne starcie, jak i inne potyczki najbliższej kolejki dostępne będą w TV na kanałach Canal+, jak i w Internecie w formie streamów online w serwisie Canal+ Online! Emocji w Radomiu zdecydowanie zabraknąć nie powinno, a ja na koniec zachęcam również do sprawdzenia aplikacji bukmacherskich, gdzie również odszukacie interesujące mecze piłkarskie na najbliższy weekend. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze