Radomiak Radom – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.02.2024

Kamil Grosicki biegnący z piłką

Gdzie oglądać Radomiak Radom – Pogoń Szczecin? Ekstraklasa wróciła do gry już przed tygodniem, a w najbliższy weekend zobaczymy kolejne ciekawe mecze w ramach rozgrywek naszej ligi! Jednym z nich będzie rywalizacja Radomiaka z Pogonią. W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób zobaczyć tę batalię na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Radomiak Radom – Pogoń Szczecin na żywo w TV

Radomiak rozpoczął rundę wiosenną w możliwie najgorszym stylu i na “dzień dobry” przegrał w stolicy Małopolski z Cracovią aż 0:6! Pogoń jest natomiast po znakomitym występie we Wrocławiu, który zakończył się wygraną Portowców 1:0. Starcie w Radomiu zapowiada się zatem bardzo ciekawie, a rozpocznie się ono 16. lutego 2024 roku, a więc w piątek, o godzinie 18:00. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, to nic przez zimę się nie zmieniło i tę potyczkę Ekstraklasy obejrzymy na sportowych kanałach Canal+. Mianowicie będą to programy Canal+ Family, CANAL+ Sport 3, oraz CANAL+ Sport. A co wiadomo o streamach online i gdzie oglądać Ekstraklasę w Internecie?

Radomiak Radom – Pogoń Szczecin gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie jesteście wielbicielami oglądania spotkań piłkarskich w telewizji lub zwyczajnie wolicie skorzystać z komputera, to dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie legalnej i popularnej opcji dostępnej w Canal+! Już teraz możecie skorzystać z naszej współpracy z operatorem i zakupić miesięczny pakiet w promocyjnej cenie, a w zamian cieszyć się legalnymi streamami z gier PKO BP Ekstraklasy, którym to towarzyszy oczywiście polski komentarz i jakość obrazu w HD! Poniżej dokładniej wyjaśniam jak dokładnie zobaczyć mecz Radomiaka z Pogonią w przytoczony sposób:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Radomiak – Pogoń i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Radomiak Radom – Pogoń Szczecin?

Jeżeli nie oglądaliście ubiegłotygodniowych gier Ekstraklasy, to przez zimę nic w kwestii transmisji się nie zmieniło i także mecze rundy wiosennej będzie można oglądać w Canal+! Skorzystać będzie można zarówno z transmisji w TV pokazywanej aż na 3 kanałach, jak i ze streamu online w oficjalnym serwisie streamingowym wspomnianego operatora. Polecam również sprawdzić ofertę Betclic TV, bo tam także nie zabraknie interesujących gier piłkarskich na żywo. Powodzenia i masy emocji z Ekstraklasą w piątkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze