Gdzie oglądać mecz Radomiak – Lechia Gdańsk? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Już dzisiaj czeka nas kolejne, bardzo ciekawe spotkanie w Ekstraklasie, gdzie Radomiak zmierzy się z Lechią. Która z ekip tutaj sięgnie po komplet punktów?

Radomiak – Lechia Gdańsk, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Radomiak – Lechia Gdańsk za darmo? Transmisję przeprowadzi Canal+!

Radomiak – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Radomiak – Lechia Gdańsk będzie pierwszym meczem, które tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Jak już jesteśmy przy temacie transmisji, to sprawdź też, gdzie oglądać Ekstraklasę!

Radomiak – Lechia Gdańsk, transmisja na żywo w TV

Sporo osób się zastanawia, gdzie oglądać w TV mecz Radomiak – Lechia Gdańsk. W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport, ale warto wspomnieć, że starało się o nie także Viaplay. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz starcie Radomiaka z Lechią?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Radomiak – Lechia Gdańsk, transmisja online

Transmisja online z meczu Radomiak – Lechia Gdańsk będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

Radomiak – Lechia Gdańsk, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na ten mecz, większe szanse na zwycięstwo ma Radomiak, ale różnica w kursach nie jest duża. Lechia chciałaby zdobyć tutaj komplet punktów, co wcale nie będzie proste.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Radomiaka z Lechią?

Spotkanie Radomiaka z Lechią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Radomiak zagra z Lechią?

Radomiak zmierzy się z Lechią już o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze