Radomiak – Jagiellonia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.03.2024

Radomiak - Jagiellonia gdzie oglądać

Radomiak – Jagiellonia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotnie popołudnie do walki o kolejne ligowe punkty Ekstraklasy stanie obecny lider tabeli, który zagości w Radomiu, u 11. ekipy tego sezonu. Nie powinno więc dziwić, że to goście są faworytami do zgarnięcia kompletu punktów. Ale czy tak się stanie? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Radomiak – Jagiellonia, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Radomiak – Jagiellonia na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Radomiak – Jagiellonia na żywo? Tak naprawdę transmisji z Ekstraklasy należy szukać wyłącznie w Canal+, bowiem to jedyne miejsce, które posiada prawa do spotkań live z naszej rodzimej ligi. Jeżeli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w sobotę, 16. marca o 15:00.

Radomiak – Jagiellonia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Radomiak – Jagiellonia będzie dostępny zarówno w TV, jak i w internecie. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. O co w niej chodzi? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Radomiak – Jagiellonia
Baner transmisje Ekstraklasy

Gdzie oglądać Radomiak – Jagiellonia?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Radomiak – Jagiellonia, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów. Tak naprawdę większość z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę, znajdziesz standardowo na naszej stronie internetowej.

Zaloguj się aby dodawać komentarze