Gdzie oglądać mecz Radomiak – Jagiellonia Białystok? W poniższym artykule znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Rywalizacja tych drużyn zamknie nam zmagania w tej kolejce Ekstraklasy. Na pewno kibice, którzy zdecydują się odpalić to starcie, nie będą się nudzić, ponieważ obie ekipy mają jeszcze o co grać w tym sezonie, a same kursy wskazują na to, że będziemy świadkami dobrej rywalizacji.

ewinner, baner, canal+ online

Radomiak – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

W 28 kolejce Ekstraklasy rozegrane zostały już prawie wszystkie spotkania za wyjątkiem rywalizacji Radomiaka z Jagiellonią Białystok. To spotkanie odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18:00. Obie drużyny wyjdą na boisko nieco osłabione, ale trudno nie odnieść wrażenia, że to gospodarze są w lepszej sytuacji. Zagrają u siebie, a do tego jeszcze w sezonie 2021/2022 wyglądali lepiej niż rywale.

Radomiak – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Radomiak – Jagiellonia Białystok będzie do obejrzenia w Canal+ Sport 3, Canal+ Sport oraz w Canal+ Online. Stream online z tej rywalizacji będzie do obejrzenia w ostatniej z tych opcji, co jest świetnym rozwiązaniem, jak nie masz dostępu do telewizji. O szczegółach piszemy niżej, gdzie pokażemy Ci, w jaki sposób możesz zgarnąć voucher do Canal+ Online na 30 dni oglądania.

Radomiak – Jagiellonia Białystok, transmisja za darmo

Transmisja za darmo z meczu Radomiak – Jagiellonia Białystok będzie do obejrzenia w Canal+ Online, gdy obierzesz nasz voucher do Canal+ Online. W jaki sposób możesz to zrobić? To akurat nie jest zbyt trudne, o czym więcej piszemy tutaj:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Odbierz voucher

W eWinner z kodem promocyjnym ZAGRANIE możesz odebrać specjalne bonusy na start i obstawiając razem z nimi zwiększysz swoje emocje z oglądania rywalizacji pomiędzy tymi ekipami. Zarówno odebranie bonusów, jak i voucheru do Canal+ Online nie powinno Ci zająć wiele czasu!

Radomiak – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Transmisja online z meczu Radomiaka z Jagiellonią będzie do obejrzenia m.in. w Canal+ Online. Warto podkreślić, że z tej platformy możesz korzystać w przeglądarce, w aplikacji na telefony z systemem Android oraz iOS, a także w aplikacji na TV. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie, a przy okazji korzystając z eWinnera zwiększy swoje emocje z oglądania.

Radomiak – Jagiellonia Białystok, kursy bukmacherskie

Zanim rozpocznie się starcie Radomiaka z Jagiellonią Białystok warto jeszcze sprawdzić, jakie kursy na nie wystawili operatorzy. W ich ofercie dostępne są ciekawe zakłady na rynek 1X2, z którymi możesz grać:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 13 sierpnia 2022 20:25.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Radomiak - Jagiellonia?

Spotkanie Radomiaka z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której Radomiak zagra z Jagiellonią?

Rywalizacja tych drużyn została zaplanowana na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze