Dla niektórych zmiana interfejsu i poprawa szybkości funkcjonowania nie są najważniejszymi elementami. Trudno się z tym nie zgodzić, ale czasami te zmiany są przeprowadzone w bardzo dobry sposób i pozytywnie wpływają na wiele aspektów. Tak stało się w przypadku PZBuka, który na swojej stronie wprowadził kilka zmian. W artykule znajdziecie moją opinię nt. tych ruchów oraz dowiesz się o bonusach od PZBuk. Zapraszam!

Szybkość działania i poprawa wizualna

Początek Nowego Roku przyniósł na stornie PZBuka kilka zmian. Część z nich nie jest aż tak widoczna, ale bez wątpienia mają one wpływ na funkcjonowanie strony. Układ strony został ten sam, ale wyróżniono najważniejsze zakładki oraz poprawiono komunikację wizualną. Te z pozoru małe zmiany mają bardzo duży wpływ na przemieszczanie się po stronie.

W niedalekiej przeszłości poruszanie się między zdarzeniami, meczami czy zakładkami było dosyć wolne. Obecnie jest to zdecydowanie szybsze i wygodniejsze. System został usprawniony, a co za tym idzie „przeklikanie” interesujących Cię wydarzeń jest teraz dużo przyjemniejsze. Na pewno jest to ogromny ukłon w stronę klientów, którzy w dużo szybszy sposób mogą korzystać ze strony bukmachera. Zachęcam do zapoznania się z odświeżoną stroną oraz przyjrzeniu się bonusom od PZBuk.

kombodoładowanie i komborakieta

Bonusy od PZBuk? Komborakieta i kombodoładowanie

Kliknij –> https://zagranie.com/pzbuk-bonus/, a poznasz wszystkie szczegóły najważniejszych promocji jakie przygotował bukmacher. Bardzo ciekawymi propozycjami są komborakieta i kombodoładowanie, które pozwalają na zdecydowanie wyższe wygrane na tzw. taśmach. Im więcej kuponów tym wyższa wygrana. Od bukmachera PZBuk możesz liczyć również na bonusy na start. Darmowy zakład w wysokości 50 PLN oraz 20 000 punktów w sklepie (do wykorzystania na dodatkowe 100 złotych od depozytu lub darmowy zakład o wartości 10 złotych). To trzeba wykorzystać!