PZBuk kod promocyjnym VIP! Ekstra 250 PLN dla Ciebie! ✅

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBuk kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP w PZBUK to: ‘ZAGRANIE’ Dzięki niemu zgarniesz do 250 PLN w formie darmowego zakładu na start. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej w PZBuk z kodem promocyjnym VIP!

Bonus w PZBuk z kodem promocyjnym VIP!

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, nie są na naszym lokalnym rynku zbyt długo. Dla klientów z Polski świadczą usługi dopiero od 2018 roku. Jednak od tego czasu trochę się zmieniło, a więc warto sprawdzić co oferuje nasz kod promocyjny VIP w PZBuk. Sprawdźcie w jaki sposób go zdobyć, jakie są warunki obrotu, gdzie szukać typów i co można uzyskać w ramach stałych promocji. Pamiętajcie, że nasz specjalny pakiet VIP zapewni Wam większe bonusy na start, niż standardowa oferta w PZBuk. Coraz więcej osób zastanawia się nad zaczęciem zabawy z obstawianiem meczów lub szuka nowego bukmachera, u którego mogłoby stawiać. To dobra okazja, żeby zobaczyć, co oferuje kod promocyjny VIP w PZBuk. Na Zagranie są dostępne dla naszych czytelników unikalne kody, które dadzą Wam więcej bonusów na start niż standardowa oferta w danych zakładach bukmacherskich. PZBuk jak wspomniałem wyżej, jest na polskim rynku od 2018 roku. W tym czasie się dość rozwinął i powiększył nie tylko liczbę zakładów, jakie proponuje klientom, ale też ma w swojej ofercie ciekawy pakiet startowy i różne akcje dla stałych graczy.  Jeżeli chcecie być z tym na bieżąco, to obserwujcie Zagranie, gdyż informujemy naszych czytelników o ciekawszych akcjach promocyjnych u bukmacherów.

Sprawdź w PZBuk kod promocyjny VIP!

PZBuk ma unikalny kod promocyjny VIP, z którym otrzymacie różne rzeczy. Zacznijmy jednak od tego, jak zdobyć bonusy startowe. Aby to było możliwe, należy najpierw założyć konto z tego linku, a podczas rejestracji podać kod promocyjny ZAGRANIE. Razem z nim otrzymacie wspomniany pakiet startowy, o którym więcej opowiem Wam niżej. Z kolei link, który podałem, przeniesie bezpośrednio do strony bukmachera i miejsca, gdzie można założyć konto. Zapewne zastanawiacie się, jak to zrobić w miarę szybko? Zobaczcie kolejny akapit, gdzie cały proces jest wytłumaczony.

Co otrzymasz w PZBuk na start?

W PZBuk kod promocyjny ZAGRANIE zaoferuje Wam różne benefity, a do tego będziecie mogli korzystać też z ofert dla stałych klientów. Jeżeli podacie wspomniany kod podczas rejestracji, to otrzymacie jeden z poniższych bonusów:
  • freebet 50 zł
  • freebet 100 zł
  • freebet 150 zł
  • freebet 200 zł
  • freebet 250 zł
To, który odbierzesz, zależy od tego, jakie warunki będziesz chciał spełnić (minimalny depozyt i stawka 1. zakładu).

Jak wygląda rejestracja w PZBuk?

Rejestracja w PZBuk jest prosta, szybka i w zasadzie to przyjemna. Dużo pisaliśmy o niej w tym miejscu, więc warto sprawdzić poradnik, który przeprowadzi Was przez cały proces.  Wystarczy w tym miejscu nacisnąć “Zarejestruj się”, a następnie w formularzu przeznaczonym do zakładania konta podać nazwę użytkownika, hasło, numer telefonu i zaznaczyć odpowiednie zgody. Całość nie powinna zająć Wam więcej niż dwie minuty, co jest wręcz bardzo dobrym wynikiem! Po poprawnym założeniu konta otrzymacie jednak dostęp jedynie do konta tymczasowego. Aby móc skorzystać z pełnego dostępu, w tym do ofert dla stałych klientów i możliwości wypłaty pieniędzy, należy je przekształcić w stałe. Jak to zrobić? Wystarczy po zalogowaniu się na konto przejść do swojego profilu i ukończyć weryfikację. W tym miejscu należy podać kilka informacji o sobie, jak:
  • imię
  • nazwisko
  • adres zamieszkania
  • numer pesel
  • konto bankowe
Oprócz tego trzeba przesłać WYRAŹNE zdjęcie lub skan dowodu. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich informacji zakłady bukmacherskie PZBuk dadzą Wam dostęp do pełnego konta. Zazwyczaj weryfikacja trwa od kilkunastu minut, do kilku godzin, a dużo zależy od pory dnia, w której to zrobicie. Nie trzeba też obawiać się o swój dowód, gdyż bukmacherzy podlegają kontrolom ze strony ministerstwa i muszą w pełni bezpieczny sposób przechowywać nasze dane. 

Dodatkowe bonusy w PZBuk

Zastanawiacie się pewnie, co jeszcze możecie otrzymać u tego bukmachera? Operatorzy coraz częściej i chętnie dają swoim stałym klientom różne promocje, zazwyczaj związane z wydarzeniami w świecie sportu. Obserwujcie Zagranie, żeby nie przegapić żadnej z takich akcji promocyjnych. Nagrody wahają się często od kilkudziesięciu złotych do aż kilku tysięcy – czasami w nagrodach rzeczowych, a innym razem bezpośrednio w bonusie do wykorzystania.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze