Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBuk kod promocyjny VIP

Kod promocyjny VIP w PZBUK to: ‘ZAGRANIE’ Dzięki niemu zgarniesz 500 złotych zakład bez ryzyka + 20 PLN w formie darmowego zakładu na start. Sprawdź szczegóły oferty powitalnej w PZBuk z kodem promocyjnym VIP!

PZBuk kod promocyjny VIP 2022 – Pakiet 520 złotych ✔️
Kod promocyjny ZAGRANIE
Darmowy zakład 50 złotych
Bonus bez ryzyka 1000 złotych
Ostatnia aktualizacja 01.09.2022

Bonus w PZBuk z kodem promocyjnym VIP!

PZBuk, czyli Polskie Zakłady Bukmacherskie, nie są na naszym lokalnym rynku zbyt długo. Dla klientów z Polski świadczą usługi dopiero od 2018 roku. Jednak od tego czasu trochę się zmieniło, a więc warto sprawdzić co oferuje nasz kod promocyjny VIP w PZBuk. Sprawdźcie w jaki sposób go zdobyć, jakie są warunki obrotu, gdzie szukać typów i co można uzyskać w ramach stałych promocji. Pamiętajcie, że nasz specjalny pakiet VIP zapewni Wam większe bonusy na start, niż standardowa oferta w PZBuk.

Coraz więcej osób zastanawia się nad zaczęciem zabawy z obstawianiem meczów lub szuka nowego bukmachera, u którego mogłoby stawiać. To dobra okazja, żeby zobaczyć, co oferuje kod promocyjny VIP w PZBuk. Na Zagranie są dostępne dla naszych czytelników unikalne kody, które dadzą Wam więcej bonusów na start niż standardowa oferta w danych zakładach bukmacherskich.

PZBuk jak wspomniałem wyżej, jest na polskim rynku od 2018 roku. W tym czasie się dość rozwinął i powiększył nie tylko liczbę zakładów, jakie proponuje klientom, ale też ma w swojej ofercie ciekawy pakiet startowy i różne akcje dla stałych graczy.  Jeżeli chcecie być z tym na bieżąco, to obserwujcie Zagranie, gdyż informujemy naszych czytelników o ciekawszych akcjach promocyjnych u bukmacherów.

Sprawdź w PZBuk kod promocyjny VIP!

PZBuk ma unikalny kod promocyjny VIP, z którym otrzymacie różne rzeczy. Zacznijmy jednak od tego, jak zdobyć bonusy startowe. Aby to było możliwe, należy najpierw założyć konto z tego linku, a podczas rejestracji podać kod promocyjny ZAGRANIE. Razem z nim otrzymacie wspomniany pakiet startowy, o którym więcej opowiem Wam niżej. Z kolei link, który podałem, przeniesie bezpośrednio do strony bukmachera i miejsca, gdzie można założyć konto. Zapewne zastanawiacie się, jak to zrobić w miarę szybko? Zobaczcie kolejny akapit, gdzie cały proces jest wytłumaczony.

Co otrzymasz w PZBuk na start?

W PZBuk kod promocyjny ZAGRANIE zaoferuje Wam różne benefity, a do tego będziecie mogli korzystać też z ofert dla stałych klientów. Jeżeli podacie wspomniany kod podczas rejestracji, to otrzymacie:

  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 PLN w formie bonusu na start

Zakład bez ryzyka to bardzo dobra okazja, żeby przetestować ofertę od danego operatora i nie martwić się o wynik zdarzeń, które obstawiliśmy. Może również posłużyć do postawienia na dziedziny sportu lub esportu, jakich wcześniej nie ruszaliśmy. Z kolei drugi bonus da Wam możliwość wykorzystania 20 PLN w formie darmowego zakładu. Oprócz tego klienci mogą liczyć na bardzo przyjemne warunki dotyczące obrotu. Więcej o tym przeczytacie niżej, a całość jest dostępna ze specjalnym kodem promocyjnym VIP (dla przypomnienia, brzmi on: ZAGRANIE). 

Jak obrócić bonusy w PZBuk z kodem promocyjnym VIP?

Opinie o PZBuk często są pozytywne właśnie ze względu na regulamin, jaki ma przy swoich promocjach. Warunki dotyczące obrotu różnymi bonusami u bukmacherów to burzliwy i gorący temat. Część ofert jest pomijana tylko ze względu na nie. Jednak w tym wypadku jest inaczej i być może same promocje na start nie należą do grona tych największych, dostępnych na rynku i oferowanych przez gigantów, ale można sprawdzić ofertę i nie martwić się o wyniki, a także wykorzystać dodatkowe 20 złotych.

Zastanawiacie się pewnie więc, jak obrócić bonusem bez ryzyka w PZBuk i skorzystać w ogóle z tej oferty. Sprawa jest dość prosta i najpierw należy zweryfikować swój numer telefonu, a następnie postawić zakład akumulowany z kursem minimalnym 1.40 każdego ze zdarzeń. To automatycznie uprawnia nas, do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 500 złotych. Zwrot następuje dopiero w przypadku pierwszego, przegranego kuponu i WARTO o tym pamiętać. To rzadki zapis w regulaminie, a dodatkowo mocno uatrakcyjnia ofertę u tego bukmachera. Nie ma też żadnych dodatkowych warunków, dotyczących obrotu! Zastanawiacie się pewnie też, w jaki sposób możecie odebrać też drugi, wspomniany bonus?

Tutaj również sytuacja jest dość prosta. Po zalogowaniu się na swoje konto otrzymacie i wpłaceniu depozytu, otrzymacie od bukmachera 20 PLN w formie darmowego zakładu. Wspomniane dodatkowe środki możecie wykorzystać na różne sporty i zakłady. Jeżeli nie macie pomysłu, co warto obstawić, to sprawdźcie nasze typy dnia, gdzie eksperci Zagranie przygotowują szereg analiz przedmeczowych i propozycji kuponów, które można zagrać.

Grupa

Jak wygląda rejestracja w PZBuk?

Rejestracja w PZBuk jest prosta, szybka i w zasadzie to przyjemna. Dużo pisaliśmy o niej w tym miejscu, więc warto sprawdzić poradnik, który przeprowadzi Was przez cały proces. 

Wystarczy w tym miejscu nacisnąć “Zarejestruj się”, a następnie w formularzu przeznaczonym do zakładania konta podać nazwę użytkownika, hasło, numer telefonu i zaznaczyć odpowiednie zgody. Całość nie powinna zająć Wam więcej niż dwie minuty, co jest wręcz bardzo dobrym wynikiem! Po poprawnym założeniu konta otrzymacie jednak dostęp jedynie do konta tymczasowego. Aby móc skorzystać z pełnego dostępu, w tym do ofert dla stałych klientów i możliwości wypłaty pieniędzy, należy je przekształcić w stałe.

Jak to zrobić? Wystarczy po zalogowaniu się na konto przejść do swojego profilu i ukończyć weryfikację. W tym miejscu należy podać kilka informacji o sobie, jak:

  • imię
  • nazwisko
  • adres zamieszkania
  • numer pesel
  • konto bankowe

Oprócz tego trzeba przesłać WYRAŹNE zdjęcie lub skan dowodu. Po poprawnym wypełnieniu wszystkich informacji zakłady bukmacherskie PZBuk dadzą Wam dostęp do pełnego konta. Zazwyczaj weryfikacja trwa od kilkunastu minut, do kilku godzin, a dużo zależy od pory dnia, w której to zrobicie. Nie trzeba też obawiać się o swój dowód, gdyż bukmacherzy podlegają kontrolom ze strony ministerstwa i muszą w pełni bezpieczny sposób przechowywać nasze dane. 

Dodatkowe bonusy w PZBuk

Zastanawiacie się pewnie, co jeszcze możecie otrzymać u tego bukmachera? Operatorzy coraz częściej i chętnie dają swoim stałym klientom różne promocje, zazwyczaj związane z wydarzeniami w świecie sportu. Obserwujcie Zagranie, żeby nie przegapić żadnej z takich akcji promocyjnych. Nagrody wahają się często od kilkudziesięciu złotych do aż kilku tysięcy – czasami w nagrodach rzeczowych, a innym razem bezpośrednio w bonusie do wykorzystania.

FAQ

😎 Co otrzymam w PZBuk z kodem promocyjnym VIP?

Kod promocyjny VIP w PZBuk dostępny na Zagranie da Wam dwa bonusy na start. Zaliczają się do nich zakład bez ryzyka i pieniądze na start w formie darmowego zakładu!

👉 Gdzie znajdę kod promocyjny VIP do PZBuk?

Kod promocyjny VIP do PZBuk znajdziesz na Zagranie. W zakładce poświęconej kodom promocyjnym są dostępne różne kody dla naszych czytelników, które należy podać podczas rejestracji.

🎁 Jak wykorzystać bonus w PZBuk?

Bonus bez ryzyka w PZBuk możesz wykorzystać na obstawianie sportów lub esportu. Bukmacherzy stale rozwijają swoją ofertę, a jeżeli szukacie ciekawych typów, to zajrzyjcie na Zagranie, gdzie eksperci przygotowują analizy przedmeczowe.

Zaloguj się aby dodawać komentarze