Rejestracja konta bukmacherskiego w PZBuk jest szybka i prosta. Pierwszy zakład może zostać postawiony bez konieczności okazania dowodu tożsamości! Ponadto nasza redakcja gwarantuje Wam otrzymanie dodatkowego bonusu powitalnego – po wpisaniu naszego kodu promocyjnego. Zapoznajcie się ze wskazówkami dotyczącymi rejestracji, bez obaw o jakiekolwiek wątpliwości.

 

PZBuk rejestracja – krok po kroku

Zdecydowani na rejestrację u bukmachera? Tylko trzy łatwe czynności dzielą Was od założenia konta w PZBuk! Zaczynamy!

 

  1. Pierwsza część formularza dotyczy podania podstawowych informacji: nazwy użytkownika(loginu, jaki chcecie wykorzystać podczas logowania na konto), adresu e-mail, numeru telefonu oraz hasła.
  2. Druga część formularza wymaga podania: imienia, nazwiska, serii i numeru dowodu bądź paszportu, adresu zamieszkania, daty urodzenia, płci, numeru PESEL oraz wpisania naszego unikalnego kodu promocyjnego. Dzięki prostemu wyrażeniu: 600PLN, uzyskacie dostęp do dodatkowej gotówki!
  3. Trzecia część formularza dotyczy odpowiedzialnego obstawiania oraz ustalenia limitów – czasu gry i obrotu środków.

 

Dodanie zdjęcia dowodu tożsamości i numeru konta bankowego są wymagane wyłącznie podczas wypłaty wygranych środków pieniężnych.

pzbuk rejestracja

 

Wykorzystanie kodu promocyjnego podczas rejestracji w PZBuk

Pamiętajcie, że wpisanie przygotowanego przez nas kodu promocyjnego PZBuk, upoważnia Was do otrzymania dodatkowej kasy na zakłady bukmacherskie. Pierwszym krokiem jest użycie KODU: 150PLN, podczas wypełniania informacji w drugiej części formularza rejestracyjnego.

PZBuk rejestracja wiąże się bezpośrednio z aktywowaniem linku dostarczonego na Wasz adres e-mail oraz weryfikacją numeru telefonu. Obie czynności są niezbędne do otrzymania bonusu powitalnego.

Aktywowanie linku polega na zalogowaniu się na swojego e-maila i kliknięciu w przygotowany przez bukmachera PZBuk – link aktywacyjny. Zaś weryfikacja numeru telefonu dostępna jest po zalogowaniu się na nowo założone konto bukmacherskie. Wystarczy pobrać kod SMS. To wszystko. 🙂

 

PZBuk rejestracja konta – bonus powitalny na start

Po zakończeniu procesu rejestracyjnego, aktywowaniu konta bukmacherskiego oraz poprawnej weryfikacji numeru telefonu, jesteście gotowi do uzyskania bonusu powitalnego. Co należy zrobić?

 

  • Przypominamy, że w pierwszej kolejności należy podać kod promocyjny: 600PLN, który musicie wpisać podczas procesu rejestracyjnego. To niezbędne, by ubiegać się o możliwość uzyskania dodatkowych środków pieniężnych.
  • Druga czynność polega na zaznaczeniu chęci udziału w promocji i wpłaceniu depozytu na konto bukmacherskie. Bonus wynosi + 100% od wpłaty. Najniższa możliwa kwota wynosi 100 zł, a najwyższa 500 zł.

PRZYKŁAD: jeśli gracz decyduje się na depozyt w wysokości 100 zł – otrzymuje dodatkowe 100 zł bonusu, przy dokonaniu wpłaty 500 zł – gracz dostaje niespodziankę w wysokości 500 zł.

pzbuk rejestracja

 

pzbuk rejestracja konta

pzbuk rejestracja konta

 

Bonus PZBuk – 500 PLN + 100 PLN

O dodatkowej kwocie 500 zł pisaliśmy powyżej. Jeszcze jedna rzecz, o której w pierwszej kolejności musicie się dowiedzieć to obrót bonusem. Konieczne jest czterokrotne obrócenie kwotą bonusu i depozytu. Kurs minimalny wynosi 2.0 na kuponie wielokrotnym. Okres wykorzystania bonusu wynosi 60 dni.

Co z drugą częścią bonusu? Po dokonaniu procesu rejestracyjnego i użyciu naszego unikalnego kodu promocyjnego: 600PLN, każdy gracz może liczyć na uzyskanie 20 000 punktów lojalnościowych do wykorzystania w Sklepie Gracza. Zapytacie zatem skąd to 100 zł? Już tłumaczymy. Punkty można w prosty sposób zamienić na dodatkową gotówkę – istnieje opcja wykupienia dwukrotnego 50 zł bonusu 100% (jeden bonus to wymiana 10 000 punktów). Zakupienie dwóch bonusów daję łączną kwotę dodatkowych 100 zł.

Jak postawić pierwszy zakład – pojedynczy i wielokrotny?

 

  • Zakład pojedynczy –charakteryzuje się możliwością obstawienia wyłącznie jednego wydarzenia, znajdującego się w ofercie PZBuk. Jedną z metod postawienia kuponu jest kliknięcie w opcję „polecane”. Na panelu głównym pokazane zostaną najpopularniejsze wydarzenia zakładów sportowych. Klikając w dany mecz, posiadamy możliwość wyboru rezultatu. Z prawej strony widnieje nasz kupon, na którym ukazują się wszelkie informacje dotyczące obstawianego wydarzenia, a także stawka zakładu. Jeśli wybierzemy już wszystkie opcje dostępne na kuponie – klikamy w przycisk „Postaw zakład”.
  • Zakład wielokrotny – postawienie zakładu wielokrotnego jest równie proste, jak pojedynczego. Różnica tkwi w wyborze więcej niż jednego wydarzenia na kuponie i oznaczeniu go, jako „Zakład wielokrotny”. Obstawienie takiego rodzaju kuponu uaktywnia promocję „Kombodoładowanie”, która pozwala na uzyskanie + 15% do Waszej wygranej!

pzbuk rejestracja obstawianie  

Jeśli interesują Cię również bonusy powitalne innych bukmacherów, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą kodów promocyjnych – poznasz ją po kliknięciu w zakładkę „Bonusy i Opinie”.

Z nami zyskasz więcej!