Puszcza Niepołomice – Radomiak: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.04.2024

Damian Jakubik, Tomasz Mucha

Gdzie oglądać mecz Puszcza Niepołomice – Radomiak? Jednym z rozgrywanych w wielkanocny poniedziałek meczów 26. kolejki Ekstraklasy będzie starcie Puszczy Niepołomice z Radomiakiem. Jeśli masz ochotę obejrzeć ten pojedynek, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Puszcza Niepołomice – Radomiak, transmisja na żywo w TV

Mecz Puszczy z Radomiakiem rozegrany zostanie 1 kwietnia 2024 o 12:30 na stadionie Cracovii w Krakowie. Żubry wciąż czekają na swoje pierwsze ligowe zwycięstwo w 2024 roku i liczą na wydostanie się ze strefy spadkowej. Radomiak z kolei chciałby zapunktować i utrzymać miejsce w środowej części stawki, by nie wplątać się w walkę o utrzymanie. Chcesz obejrzeć ten mecz? Jego transmisję TV znajdziesz w Canal+ Sport 3. Zobacz też, gdzie oglądać Ekstraklasę przez internet.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Puszcza Niepołomice - Radomiak
Superbet
1
2,70
X
3,40
2
2,65
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Puszcza Niepołomice – Radomiak: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć też w formie streamu w Canal+ Online. W tym serwisie znajdziesz transmisje wszystkich meczów Ekstraklasy, a także wybrane pojedynki z innych ciekawych lig Europy! Jak korzystać z takiej możliwości? Sprawdź:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj z oferty promocyjnej i płać mniej przez 3 miesiące
  5. Wybierz interesujący Cię mecz i oglądaj!
  6. Życzę samych pozytywnych emocji!

Gdzie oglądać Puszcza Niepołomice – Radomiak?

Mecz Puszcza – Radomiak obejrzysz w Canal+ Online. W tym serwisie otrzymasz również dostęp do transmisji wybranych starć La Ligi, Premier League oraz Ligue 1. Zachęcam zatem do korzystania z bogatej oferty streamów w Canal+ Online i życzę przyjemnego oglądania meczu Puszczy z Radomiakiem!

Obrazek w tle: fot,. Krzysztof Porebski / PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze