Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: gdzie obejrzeć mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 27.11.2021

zawodnik korony

Już dzisiaj w pierwszej lidze dojdzie do spotkania Puszczy Niepołomice z Koroną Kielce. Faworytem tego spotkania jest Korona Kielce, jednak Puszcza wiele razy już zaskakiwała w tym sezonie – czy tym razem uda się jej to raz jeszcze? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV i streamie online!

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: gdzie oglądać dzisiaj?

W tę sobotę zawodnicy Puszczy Niepołomice podejmą Koronę Kielce. Po kursach bukmacherskich możemy zobaczyć, że w tym spotkaniu faworyzowana jest drużyna z Kielc, która dość dobrze sobie radzi w tym sezonie i walczy o awans do Ekstraklasy. Czy tym razem zdobędzie trzy punkty? A może to gospodarze znowu zaskoczą? Warto na pewno sprawdzić, gdzie obejrzeć mecz, a także zerknąć na bonusy od bukmacherów!

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Puszczy Niepołomice z Koroną Kielce? Spotkanie tych drużyn będzie pokazywane jedynie w Polsat Box Go, a to oznacza, że za dostęp trzeba zapłacić i to nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Ewentualnie możesz zgarnąć nasz pakiet od Fuksiarza, o którym więcej mówimy niżej!

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Starcie pomiędzy Puszczą Niepołomice a Koroną Kielce będzie pokazywane w Polsat Box Go. Dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi Fuksiarz możesz zgarnąć voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Wymagania, jakie stawia ten bukmacher, nie są zbyt wysokie:

  1. wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. zarejestruj się
  3. podaj kod ZAGRANIE
  4. wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  5. na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  6. pobierz na TV aplikację mobilną
  7. oglądaj mecz Puszczy z Koroną

polsat box voucher od fuksiarza

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Puszczy Niepołomice z Koroną Kielce będzie tylko w Polsat Box Go. Ta platforma pokazuje spotkania nie tylko w przeglądarce, ale również na telefonie. Wystarczy pobrać aplikację mobilną i będziesz mógł cieszyć się dostępem.

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce: zapowiedź meczu

Spotkanie pomiędzy zawodnikami Puszczy Niepołomice, a Korony Kielce zapowiada się dość interesująco. Warto pamiętać, że poprzez obstawianie można jeszcze dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania, a korzystając w Fuksiarzu z kodem promocyjnym ZAGRANIE grasz z cashbackiem!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Puszczy Niepołomice z Koroną Kielce?

Puszcza Niepołomice razem z Koroną Kielce zagra w ramach pierwszej ligi, a to oznacza, że to spotkanie zobaczysz w Polsat Box Go!

O której Puszcza zmierzy się z Koroną?

Spotkanie pomiędzy Puszczą a Koroną zaplanowane zostało na godzinę 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze