Gdzie oglądać mecz Puszcza Niepołomice – GKS Katowice? Czy będzie transmisja w TV lub stream online? Na te pytania odpowiemy dokładnie niżej. W niedzielę w pierwszej lidze dojdzie do starcia Puszczy z Gieksą. Starcie tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawe, a kibice, którzy zdecydują się je obejrzeć, nie powinni się nudzić!

fuksiarz, baner, polsatbox

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, gdzie oglądać

Już w niedzielę, 01.05.2022, o godzinie 18:00 dojdzie do meczu Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, czyli starcia dwóch średniaków pierwszej ligi. Puszcza na papierze co prawda jest faworytem, ale to wcale nie musi mieć przełożenia na samo spotkanie. Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a jak nie wiesz, gdzie oglądać mecz Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, to niżej Ci wszystko dokładnie wytłumaczymy!

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja TV z meczu Puszcza Niepołomice – GKS Katowice? Transmisja w TV zostanie puszczona w Polsat Box Go, gdzie potrzebujesz mieć wykupiony pakiet sportowy, aby móc korzystać z transmisji z pierwszej ligi. Razem z Fuksiarzem mamy jednak dla Ciebie świetne rozwiązanie w postaci voucheru do Polsat Box Go, o czym więcej piszemy niżej. Przy okazji odbierz bonus w Fuksiarzu i grając u tego bukmachera zwiększ swoje emocje z oglądania!

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, transmisja na żywo za darmo

Transmisja na żywo za darmo będzie do obejrzenia w Polsat Box Go po tym, jak odbierzesz voucher na tę platformę. Aby go zgarnąć musisz zarejestrować się w Fuksiarzu, a następnie spełnić jeszcze kilka warunków. Wszystko dokładnie opisujemy w tym miejscu:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza
  3. Odbierz voucher
  4. Wykorzystaj go na stronie Polsat Box Go

Jak więc widzisz, w prosty sposób możesz uzyskać dostęp do streamu ze spotkania Puszcza Niepołomice – GKS Katowice. Cały proces powinien Ci zająć zaledwie kilka minut!

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, transmisja online

Gdzie będzie stream online z meczu Puszcza Niepołomice – GKS Katowice? To spotkanie będziesz mógł obejrzeć także w aplikacji na telefony od Polsat Box Go. Możesz ją pobrać na urządzenia z systemem Android lub iOS, więc każdy powinien tutaj znaleźć coś dla siebie. Warto jednak podkreślić, że rywalizacja tych ekip będzie do odpalenia jedynie, gdy masz podłączony internet!

Puszcza Niepołomice – GKS Katowice, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania tych drużyn warto jeszcze zerknąć np. na kursy bukmacherskie, bo obstawiając u bukmacherów możesz zwiększyć emocje z oglądania. Zdaniem operatorów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy faktycznie uda się im wygrać?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 09:57.

fot. pressfocus

 
Gdzie oglądać mecz Puszcza - GKS Katowice?

Spotkanie Puszczy z GKS Katowice będziesz mógł obejrzeć w Polsat Box Go.

O której Puszcza zagra z GKS?

Starcie Puszczy z GKS zaplanowano na godzinę 18:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze