Puchar Świata w Niżnym Tagile: gdzie oglądać dzisiaj skoki? Transmisja na żywo oraz stream online

Kamil Stoch podczas PŚ

Czas na powrót sezonu na skoki narciarskie. Po kilku miesiącach przerwy wreszcie w akcji możemy oglądać najlepszych skoczków na świecie. Tym razem przyjdzie nam oglądać chociażby właśnie Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Graneruda, Eisenbichlera, czy Geigera. Światowe gwiazdy skakać będą w Rosji, więc sprawdź, gdzie oglądać Puchar Świata w Niżnym Tagile.

Puchar Świata w Niżnym Tagile – gdzie oglądać dzisiaj?

Po wielu miesiącach przerwy znowu będziemy mogli fascynować się skokami narciarskimi. Tym razem przyjdzie nam oglądać Puchar Świata w Niżnym Tagile, co na start sezonu jest dobrym wyborem. W stawce jest kilku Polaków. Mowa tutaj m.in. o Stochu, czy Żyle. Biało-Czerwonym przyjdzie rywalizować chociażby z Granerudem, Eisenbichlerem, czy Geigerem. Wspomniana trójka należy do ścisłej czołówki na świecie. Zobacz, gdzie oglądać Puchar Świata w Niżnym Tagile i dowiedz się, jakie są najlepsze typy na skoki narciarskie!

W sobotę konkurs wygrał Geiger, który oddał dwa równie skoki. W pierwszej serii wylądował na 134 metrze, a w drugiej na 133 metrze. To dało mu aż prawie dziewięć punktów przewagi nad drugim Kobayashim. Najlepszy z Polaków okazał się Stoch, który najpierw skoczył na odległość 117 metrów, a później nadrobił to, lądując na 125 metrze. Żaden z pozostałych Biało-Czerwonych nie znalazł się w TOP 10. Czy w niedzielę, 21.11.2021, Polakom uda się uzyskać lepszy wynik? Zobacz, gdzie oglądać dzisiaj Puchar Świata w Niżnym Tagile!

Puchar Świata w Niżnym Tagile: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Puchar Świata w Niżnym Tagile? Od tego sezonu, czyli 2021/2022, skoki będą pokazywane jedynie w TVN i Eurosporcie, za wyjątkiem kilku konkursów z Polski (Wisła oraz Zakopane). Transmisja na wyżej wymienionych platformach jednak będzie dostępna całkowicie za darmo.

Puchar Świata w Niżnym Tagile: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Puchar Świata w Niżnym Tagile będzie pokazywany na żywo w TV. TVN planuje przygotować specjalną oprawę. Pamiętaj, że możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania poprzez obstawianie. Wykorzystaj najciekawsze typy na skoki i graj np. bez ryzyka w Totalbet. Jak odebrać taki zakład?

  1. zakładasz konto z linku: https://zagranie.com/go/totalbet
  2. wpisujesz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. logujesz się na konto i grasz AKO2 na dowolne typy
  4. w przypadku porażki otrzymasz zwrot na konto w postaci maksymalnie 250 PLN

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać dzisiaj Kamila Stocha?

Gdzie więc oglądać dzisiaj Stocha? Polak wystąpi podczas Pucharu Świata w Niżnym Tagile, więc jego skoki będziesz mógł obejrzeć właśnie w TVN lub na Eurosporcie.

Puchar Świata w Niżnym Tagile: stream na żywo online

Warto wspomnieć, że stream online z Pucharu Świata w Niżnym Tagile będzie dostępny za darmo. Wystarczy pobrać aplikację player.pl i odpalić tam właśnie wybrany przez siebie kanał. Do tego możesz to zrobić również w przeglądarce.

Puchar Świata w Niżnym Tagile: zapowiedź konkurs

Puchar Świata w Niżnym Tagile powinien zapewnić nam duże emocje. W końcu na belce zasiądą najlepsi skoczkowie, którzy są głodni występów przed publicznością i emocji związanych z rywalizacją. Pamiętaj, że jak nie wiesz co obstawiać, to możesz skorzystać z naszych typów bukmacherskich na skoki. Tutaj z kolei propozycja ciekawego zakładu:

Stoch wygra konkurs
Kurs: 4.00
Zagraj!

Zdjęcie: Rafał Rusek / PressFocus

Gdzie oglądać PŚ w Niżnym Tagile?

Konkurs Pucharu Świata w Niżnym Tagile oglądać będziesz mógł w TVN i Eurosporcie!

Gdzie obstawiać skoki?

Jeżeli chcesz typować skoki, to możesz je obstawić m.in. w Totalbet i wtedy zagrasz sobie bez ryzyka!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze