Puchar Świata Ruka: gdzie oglądać dzisiaj skoki? Transmisja w TV oraz stream online I 28.11.2021

Kamil Stoch

Jeszcze nie wiadomo, czy w niedziele odbędzie się konkurs Pucharu Świata w Ruce. Trudno stwierdzić, jakie będą warunki atmosferyczne. Wiemy jednak, że te w sobotę przeszkadzały skoczkom. Prawdopodobnie jednak organizatorzy zdecydują się na start zmagań. Sprawdź więc, gdzie obejrzeć dzisiaj Puchar Świata w Ruce!

Puchar Świata Ruka – gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę na dużej skoczni w Ruce zorganizowany zostanie Puchar Świata. W sobotę warunki atmosferyczne nie pomagały skoczkom. Jak będzie tym razem? Czy do konkursu w ogóle dojdzie? Na te pytania poznamy odpowiedź dopiero po południu, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać skoki. Sprawdź niżej, czy będzie transmisja w TV lub stream online z tego spotkania. Nie zapomnij też, że na Zagranie znajdziesz ciekawe typy przygotowane przez naszych ekspertów!

Puchar Świata Ruka: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Puchar Świata w Ruce? Możesz to zrobić całkowicie bez opłat w TVN, które jako jedyne w Polsce ma prawa do pokazywania skoków w sezonie 2021/2022. Możesz je włączyć m.in. w TV.

Puchar Świata Ruka: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Puchar Świata w Ruce będzie pokazywany naturalnie w TV, na kanałach TVN oraz całej grupy Discovery. Do niej należy również Eurosport, więc tam też możesz odpalić rywalizację podczas PŚ w Ruce.

Puchar Świata Ruka: stream na żywo online

Warto wspomnieć, że stream online Pucharu Świata w Ruce będzie dostępny m.in. w player.pl. W tym wypadku trzeba jednak wykupić odpowiedni pakiet, aby odpalić transmisję.

Puchar Świata Ruka: zapowiedź konkurs

Po Pucharze Świata w Niżnym Tagile przyjdzie czas na emocje w Finlandii, gdzie w Ruce zmierzą się ze sobą najlepsi skoczkowie. Sprawdź zatem, jakie kursy wystawili operatorzy na niedzielny konkurs. Nie zapomnij jednak zaopatrzyć się w odpowiednie bonusy, bo to kluczowa sprawa, szczególnie przy takich warunkach.

Kobayashi wygra konkurs
Kurs: 2.00
Zagraj!

Zdjęcie: Rafał Rusek / PressFocus

Gdzie oglądać dzisaj Puchar Świata w Ruce?

Puchar Świata w Ruce będziesz mógł obejrzeć w TVN!

O której rozpocznie się PŚ w Ruce?

Puchar Świata w Ruce możesz oglądać już od godziny 16:15.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze