PSV – Borussia Dortmund: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.02.2024

PSV - Borussia Dortmund gdzie oglądać

PSV – Borussia Dortmund: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W najbliższy wtorek czekają nas kolejne emocje w Lidze Mistrzów. Do walki o ćwierćfinał stanie między innymi para holendersko-niemiecka. I choć faworytem dwumeczu jest BVB, to w nadchodzącym starciu w Eindhoven, gospodarze stawiani są w roli potencjalnych zwycięzców. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać PSV – Borussia Dortmund, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

PSV – Borussia Dortmund na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć PSV – Borussia Dortmund na żywo? Z ofertą na Ligę Mistrzów wychodzi w naszym kraju jedynie Polsat Sport w swoich kanałach premium. Warto jednak wspomnieć, że na dobrą opcję możesz liczyć w Canal+ Online, gdzie po założeniu konta otrzymasz dostęp do najpopularniejszych kanałów sportowych, jak właśnie Canal+ Sport, ale też Eleven Sports czy Polsat Sport Premium. Natomiast opisywany pojedynek odbędzie się we wtorek, 20. lutego o 21:00. A po więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Ligę Mistrzów znajdziesz oczywiście na naszej stronie!

PSV – Borussia Dortmund gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Co więc trzeba zrobić, aby obejrzeć stream online PSV – Borussia Dortmund? Tak jak podałem nieco wyżej, warto rozważyć opcję przygotowaną przez Canal+. Mianowicie po założeniu konta z naszym kodem promocyjnym możesz liczyć na specjalną ofertę, dzięki której zapłacisz dużo mniej za półroczny pakiet! Jak to konkretnie wygląda? Poniżej znajdziesz instrukcję. Oto ona:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z pakietu „Wielka Piłka” zawierającego transmisje z Ligi Mistrzów
  4. Płać mniej przez 6 miesięcy, korzystając z promocji!
baner pod transmisje LM

Gdzie oglądać PSV – Borussia Dortmund?

Jeśli już wiesz gdzie oglądać PSV – Borussia Dortmund, to warto zwrócić uwagę również na to, co oferują w transmisjach na żywo bukmacherzy. Możesz liczyć tam na mnóstwo interesujących pojedynków z przynajmniej kilku różnych dyscyplin. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać!

Zaloguj się aby dodawać komentarze