Gdzie oglądać Ligę Mistrzów? Transmisje TV i stream online

Puchar Ligi Mistrzów

Najpopularniejsze piłkarskie rozgrywki świata, a więc Liga Mistrzów, co roku przyciągają przed odbiorniki masę widzów i kibiców. Jak dobrze wiemy, w poprzednim sezonie to Manchester City zwyciężył rozgrywki Champions League, a spotkania Ligi Mistrzów z udziałem Obywateli oglądało się z zapartym tchem. A gdzie będą pokazywane mecze Ligi Mistrzów w sezonie 2023/24 i jakie transmisje Champions League będą dostępne za darmo? Zapraszam do sprawdzenia.

Liga Mistrzów transmisje online i tv. Gdzie oglądać?

Fani piłki nożnej z pewnością oglądali finał Ligi Mistrzów, jak i wybrane spotkania Champions League w poprzedniej kampanii, kiedy to mecze Ligi Mistrzów dostępne były w Polsat Box Go. Manchester City, Bayern Monachium, czy Real Madryt to drużyny, które powalczą o zwycięstwo także w sezonie 2023/24. Gdzie oglądać Ligę Mistrzów w nadchodzącej kampanii i czy Polsat Sport Premium to jedyna opcja?

Liga Mistrzów 2023/24 – prawa telewizyjne

W poprzednich edycjach Ligi Mistrzów to właśnie Polsat Box Go był operatorem telewizyjnym tych rozgrywek, a spotkania Ligi Mistrzów na żywo można było śledzić na kanałach Polsat Sport Premium. W kwestii transmisji Ligi Mistrzów na przyszły sezon, prawa telewizyjne do tych rozgrywek wciąż będzie posiadać telewizja Polsat. Mecze Ligi Mistrzów będzie można więc w dalszym ciągu oglądać na telewizyjnych kanałach Polsat Sport Premium, a transmisje Ligi Mistrzów online w internecie znajdziemy w Polsat Box Go.

Gdzie oglądać Ligę Mistrzów za darmo?

Odbiegając na momencik od przewodniego tematu, zerknijcie koniecznie gdzie oglądać piłkę nożną z podziałem na inne rozgrywki i ligi! W poprzednich latach transmisje tv z meczów Ligi Mistrzów były także dostępne na TVP Sport. Jeden środowy mecz można było zobaczyć w telewizji, internecie, czy aplikacji TVP Sport. Ta umowa wygasła jednak z końcem poprzedniego sezonu i obecnie Telewizja Polska negocjuje warunki podpisania nowej, podobnej umowy z telewizją Polsat. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy będzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów za darmo w TVP Sport i w aplikacji mobilnej TVP Sport, tak jak miało to miejsce podczas poprzednich edycji Champions League.

Liga Mistrzów transmisja na żywo w TV

Co wiadomo o Lidze Mistrzów na żywo w telewizji? Na 100% będzie można oglądać mecze Ligi Mistrzów na kanałach Polsat Sport Premium. Telewizja Polsat na przyszły sezon ma jeszcze umowę z UEFA i nic nie wskazuje na to, by jakakolwiek inna stacja telewizyjna zyskała możliwość pokazywania meczów Ligi Mistrzów na swoich antenach. Niegdyś prawa telewizyjne do najlepszych, piłkarskich rozgrywek świata posiadał operator Canal+, a mówiło się także o zainteresowaniu Eleven Sports. Mówimy tu o głównej fazie rozgrywek, bo eliminacje to nieco inna bajka. Faktem jest jednak, iż prawa telewizyjne do meczów Ligi Mistrzów posiada Polsat Sport Premium i to na tych właśnie kanałach będziemy mogli oglądać mecze Ligi Mistrzów online i w TV!

Eliminacje Liga Mistrzów – gdzie oglądać?

Jeżeli chcecie poznać najlepsze analizy na Ligę Mistrzów, to koniecznie sprawdźcie nasze typy na Champions League! Analizujemy tam nie tylko starcia największych ekip jak Real Madryt, czy Manchester City, ale także mniejszych klubów występujących w tych rozgrywkach! A propos mniejszych ekip, jak dobrze wiemy, w eliminacjach do Ligi Mistrzów gra między innymi Raków Częstochowa. Czy także Liga Mistrzów mecze są płatne? W przypadku samych eliminacji do Ligi Mistrzów, sprawa wygląda dla kibiców korzystniej, bowiem istnieją transmisje online za darmo! Nie musimy więc wykupować Polsat Sport Premium, ani też Polsat Box Go, bo mecze eliminacji możemy oglądać na żywo w Internecie, jak i w telewizji. Środowy mecz Rakowa, jak i inne spotkania eliminacji puszczane są bowiem w TVP Sport, w związku z czym spotkania eliminacji Ligi Mistrzów na żywo można oglądać bez dodatkowych opłat!

Liga Mistrzów transmisje online za darmo

Liga Mistrzów na żywo w Internecie – czy to w ogóle możliwe? O ile TVP Sport finalnie przedłuży umowę z Polsatem, to najpewniej, podobnie jak w poprzednich sezonach, jeden środowy mecz będzie pokazywany za darmo i na żywo. Liga Mistrzów będzie wówczas gościć na stronie internetowej TVP, a więc będziemy mogli oglądać Liga Mistrzów online po zobaczeniu zaledwie kilku reklam. Transmisje Ligi Mistrzów online w poprzednich sezonach były darmowe właśnie za sprawą TVP Sport, która telewizja pokazywała jeden mecz na kolejkę na swojej stronie internetowej. Jak będzie w kampanii 2023/24? Pozostaje nam jedynie czekać na ewentualny komunikat o przedłużeniu wygaśniętej ostatnio umowy.

Liga Mistrzów transmisje na żywo w internecie

Jeżeli za oglądanie Ligi Mistrzów online w Internecie jesteście gotowi zapłacić realne pieniądze, to wówczas nie ma żadnego problemu z dostępnością Ligi Mistrzów na żywo! Wystarczy bowiem wykupić miesięczny pakiet w Polsat Box Go, który to da Wam dostęp do wszystkich kanałów Polsat Sport Premium, a co za tym idzie, Liga Mistrzów na żywo będzie dla Was w pełni dostępna. Kanałów Polsat Sport Premium jest w sumie 8 i na każdym, we wtorki i środy puszczany jest osobny mecz, z czego będziecie mogli skorzystać i wybrać sobie, które spotkanie Was interesuje i jaki mecz Ligi Mistrzów na żywo w Internecie chcecie zobaczyć. Osoby zarządzające prawami transmisyjnymi tej platformy przygotowały specjalne pakiety, dzięki którym będziecie mogli wykupić odpowiedni abonament i oglądać Liga Mistrzów na żywo i w jakości HD! Na sam koniec zachęcę jeszcze do sprawdzenia transmisji u legalnych bukmacherów, gdzie również znajdziecie ciekawe spotkania na żywo!

fot. Pressfocus

FAQ Liga Mistrzów transmisje – najważniejsze pytania

Zaloguj się aby dodawać komentarze