Gdzie obejrzeć spotkanie PSG – Metz? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie to poruszymy niżej. Paryżanie niewątpliwie są faworytem tutaj, więc sporo osób oczekuje od nich dobrego widowiska. Czy Mbappe i spółka wygrają kolejne starcie i w dobrym stylu zakończą ten sezon? Na pewno warto sprawdzić, jak im pójdzie!
baner na psg - metz od sts
fot. sts

PSG – Metz, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Ligue 1 czeka nas spotkanie PSG – Metz, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu byli mistrzowie Francji w tym roku wrócili na tron, a teraz czeka nas ostatnie spotkanie z ich udziałem. Paryżanie podejmą u siebie Metz, więc możemy spodziewać się dobrego widowiska. Kto tutaj zgarnie komplet punktów? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie PSG – Metz za darmo, bez żadnych ukrytych opłat!

PSG – Metz, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu PSG – Metz w TV zostanie puszczona m.in. w Eleven Sports oraz w STS. Pierwsza z tych opcji to płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w STS za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

PSG – Metz, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:
  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz
W STS dostępne są także zakłady, z których możesz skorzystać, a na Zagranie znajdziesz analizy na piłkę nożną. Grając z nimi możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania PSG – Metz.

PSG – Metz, transmisja online

Transmisja online z meczu PSG – Metz będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego.

PSG – Metz, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma PSG. Te na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów i w dobrym stylu zakończyć sezon. Czy to się im uda?
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 czerwca 2022 03:38.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz PSG - Metz?

Starcie PSG z Metz będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której PSG zagra z Metz?

PSG zmierzy się z Metz już o godzinie 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze