Po przerwie reprezentacyjnej wracamy z dużymi emocjami w rozgrywkach klubowych. Jednym z ciekawszych spotkań będzie rywalizacja PSG – Angers. Mbappe i spółka będą lekko osłabieni, ale i tak powinni sobie poradzić z rywalami. Warto to mieć na uwadze przy typowaniu tej rywalizacji. Dlatego też przy okazji warto sprawdzić, gdzie oglądać mecz PSG – Angers.

PSG – Angers – gdzie oglądać dzisiaj?

Za nami już mecze reprezentacyjne w kwalifikacjach do mistrzostw świata, które odbędą się w przyszłym roku. Teraz czas więc na powrót do ligowej rzeczywistości, gdzie będziemy świadkami m.in. spotkania PSG. Paryżanie zmierzą się już dzisiaj z Angers. Na papierze są mocnymi faworytami, ale jednak warto pamiętać, iż zagrają bez kilku gwiazd. Zobacz więc, gdzie oglądać mecz PSG – Angers i czy jest transmisja w TV.

PSG – Angers: za darmo w internecie

Spotkania Ligue 1 można oglądać za darmo w internecie. Co prawda z oficjalnych stacji Eleven Sports i Canal+ Sport mają prawa, ale te są płatne. Za to u bukmacherów nie trzeba np. płacić. W STS bonus możesz zgarnąć za rejestrację z tego linku i z kodem ZAGRANIE, a później będziesz mógł jeszcze oglądać mecze. Aby to zrobić należy zagrać kupon za co najmniej 2 PLN, więc nie jest to wielki wymóg.

zagranie sts tv

PSG – Angers: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie jest transmisja w TV z meczu PSG – Angers? Spotkanie tych drużyn zostanie pokazane w Eleven Sports i Canal+ Sport. Jednak są to opcje płatne, a co zrobić, jak chcesz obejrzeć w TV za darmo? Przerzuć obraz z transmisji bukmacherów na telewizor za pomocą chromecasta.

PSG – Angers: stream na żywo online

Gdzie będzie dostępny stream na żywo z meczu PSG – Angers? Najlepiej jest to zrobić właśnie w STS TV. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za stream online i to na pewno jest świetna opcja, szczególnie że pozwala także na bieżąco obstawiać i zwiększyć emocje z oglądania.

PSG – Angers: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz PSG – Angers, to warto zapoznać się też z krótką zapowiedzią spotkania. Bardzo ciekawe są kursy bukmacherskie na rynek 1X2, bowiem widzimy, że faworytami są zawodnicy PSG. Paryżanie na pewno mają większe szanse, ale jednak zagrają bez kilku kluczowych zawodników, a to przecież też ważna kwestia. Sprawdź same kursy na zwycięstwo:

Zdjęcie: J.E.E / Sipa / PressFocus

Gdzie oglądać spotkanie PSG - Angers?

Mecz tych drużyn możesz obejrzeć w STS TV, gdzie są dostępne spotkania bez dodatkowych opłat.

Kto jest faworytem w meczu PSG - Angers?

Według bukmacherów faworytem w tym spotkaniu są gospodarze, którzy na papierze wyglądają na o wiele lepszych od rywali.

Zaloguj się aby dodawać komentarze