Przemysław “Sequento” Skulski – Piotr Bomba: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online.

Pan Pawłowski podczas ważenia

Gdzie oglądać Sequento – Piotr Bomba? Jednym z pojedynków gali Clout MMA 5 będzie starcie Sequento z Piotrem Bombą. Rywalizacja ta zapowiada się naprawdę ciekawie i wcale nie jest powiedziane, że debiutant nie sprawi niespodzianki. A gdzie i w jaki sposób oglądać ten pojedynek? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście.

Baner Clout MMA 5 Fortuna

Chcesz obstawić galę Clout MMA 5? Ofertę zakładów znajdziesz tylko w Fortunie! Wykorzystaj nasz kod promocyjny Fortuna i zgarnij 20 PLN freebetu za rejestrację!

Sequento – Piotr Bomba, gdzie oglądać?

Walka Sequento z Piotrem Bombą ciekawi wielu kibiców i cieszy się sporym zainteresowaniem zwolenników freak-fightów. Podobnie jak wszystkie inne starcia Clout MMA 5, starcie to będzie dostępne do obejrzenia w Internecie, w formie streamu online. Ten znajdziemy oczywiście na oficjalnej stronie organizacji, czyli na cloutmma.tv. O tej opcji opowiem jeszcze nieco więcej w dalszej części artykułu, natomiast teraz powiem słówko o samym starciu!

Zapowiedź walki Sequento – Piotr Bomba

Przechodzę zatem do zapowiedzi starcia Sequento – Piotr Bomba. Pierwszy z zawodników ma już na swoim koncie występy we freak-fightach i będzie nieznacznym faworytem omawianej rywalizacji. Piotr Bomba zadebiutuje w organizacji Clout MMA 5, a między oboma zawodnikami nie ma żadnego realnego konfliktu. Mimo to starcie powinno być elektryzujące i bardzo ciekawe dla kibiców, na co wszyscy liczą!

Baner na Clout MMA 5

Sequento – Piotr Bomba, kiedy i o której godzinie?

Rywalizacja Sequento z Piotrem Bombą odbędzie się już w tę sobotę, a zatem 8. czerwca 2024 roku! Jeżeli chodzi o dokładną godzinę starcia, to niestety nie jesteśmy w stanie wskazać co do minuty rozpoczęcia walki. Najpewniej obaj zawodnicy wejdą do klatki około godziny 20:10, bo będzie to jeden z pierwszych pojedynków na całej gali. Warto zatem zasiąść wcześnie przed odbiornikiem, aby nie przegapić omawianej rywalizacji!

Sequento – Piotr Bomba, transmisja na żywo w TV

Być może nie wszyscy kibice mają świadomość tego, że gali Clout MMA 5, jak i pojedynku Sequento – Bomba nie zobaczymy w TV. Szalenie rzadko gale freak-fightowe dostępne są w telewizji i także w przypadku najbliższego wydarzenia podobnej transmisji w TV zabraknie. Będzie można skorzystać ze streamu online w Internecie, o czym już za momencik powiem więcej. Na marginesie, sprawdźcie koniecznie nasze typy na Clout MMA 5!

Sequento – Piotr Bomba, stream online

Przejdźmy zatem do szczegółów wspomnianego streamu online, bo to właśnie w taki sposób będzie można obejrzeć starcie Sequento – Piotr Bomba na żywo! Na oficjalnej stronie organizacji, czyli cloutmma.tv znajdziemy legalny stream online, do którego dostęp uzyskamy kupując wcześniej PPV. Znajdziemy tam dwa pakiety o różnych cenach, a najtańszy wynosi 39.99 PLN. Dzięki za uwagę i wielkich emocji podczas starcia Sequento – Piotr Bomba!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze