Propozycja z kursem 1.79 do wykorzystania bonusów bukmacherskich w Premier League

Bonusy bukmacherskie

Po obfitym Boxing Day w czwartek czas na dokończenie kolejki. Dla niektórych będzie to zwykłe spotkanie średniaków z ligowej tabeli, jednak polscy kibice z pewnością nie odpuszczą tego meczu. Southampton z Janem Bednarkiem zmierzy się na własnym boisku z West Hamem, którego bramki broni Łukasz Fabiański. Przy okazji sprawdzamy, w jaki sposób warto wykorzystać bonusy bukmacherskie.

Bonusy bukmacherskie – sprawdź, co oferują legalni bukmacherzy dla nowych graczy

Southampton vs West Ham – bonusy bukmacherskie i analiza meczu

Święci wyraźnie odżyli, odkąd na ławce trenerskiej tego klubu dokonano zmiany. Southampton nie jest już chłopcem do bicia, a groźnym zespołem dla czołówki. Przekonał się o tym między innymi Arsenal, który w ostatnim czasie wyjeżdżał z St Mary’s bez punktów. W poprzednich dwóch kolejkach wywalczyli sześć punktów, a we wcześniejszych 16. łącznie dziewięć. Te liczby mówią wszystko o początku sezonu i aktualnej formie drużyny Ralpha Hasenhüttla. Southampton w dwóch kolejnych spotkaniach zdobył trzy bramki. Widać, że zmieniło się podejście piłkarzy tego klubu. Ostatnie starcia tych drużyn wskazują na overowe statystyki. W czterech kolejnych rywalizacjach zakończyło się z wynikiem +2,5 gola.

West Ham to strasznie chimeryczna drużyna w obecnej kampanii. Mają zrywy, dzięki którym potrafią wywalczyć kilka zwycięstw, jednak później przychodzi taka przegrana z Watfordem. Młoty miały na swoim koncie serię czterech kolejnych zwycięstw, dlatego też porażka w ostatniej kolejce była dla wielu ogromnym zaskoczeniem. Podopieczni Mauricio Pellegriniego podejdą do tej rywalizacji z rządzą szybkiego zmazania plamy. West Ham ma wiele problemów z urazami. W dzisiejszym meczu nie zagrają między innymi Jack Wilshere, Manuel Lanzini, Ryan Fredericks, Winston Reid, Carlos Sanchez, Andrij Jarmołenko, a pod znakiem zapytania stoi występ Chicharito, Lucasa Pereza i Marko Arnautovića. Jak widać, mogą być to spore osłabienia, dlatego też szala przechyla się na korzyść gospodarzy tego meczu, przynajmniej w mojej opinii. A jak prezentują się kursy główne, które można wykorzystać w bonusach bukmacherskich?

bonusy bukmacherskie

Jak widać, opinia legalnych bukmacherów na temat faworyta tej rywalizacji jest podobna. Kurs na wygraną Świętych wynosi – 2.2, remis 3.35, a zwycięstwo Młotów 3.3.

Opcje w zdarzeniach dodatkowych do wykorzystania bonusów bukmacherskich

Wiemy już, że faworytem tego spotkania jest ekipa Świętych, a teraz warto zwrócić uwagę, jak prezentują się zdarzenia dodatkowe bukmacherów na to starcie. W czterech poprzednich meczach tych drużyn padł wynik +2,5 gola. W zeszłej kampanii oba zespoły triumfowały w rywalizacjach domowych. West Ham wygrał na własnym boisku 3:0, a Southampton 3:2. W każdym z czterech kolejnych pojedynków między tymi drużynami kibice oglądali trzy bramki zdobyte przez jeden z zespołów.

Na stosunkowo bezpieczny wybór wygląda tutaj opcja z +2,5 gola. West Ham w czterech z pięciu ostatnich rywalizacji trafiał do siatki rywali. Wyjątek stanowi starcie z Watfordem, jednak wcześniej w czterech pojedynkach zdobyli 11 bramek. Święci w siedmiu z ośmiu rozegranych rywalizacji Premier League zdobywali przynajmniej jednego gola.

Podsumowując, moim zdaniem najlepszą propozycją do wykorzystania bonusów bukmacherskich w tej rywalizacji, jest typ na +2,5 gola. Ciekawie prezentuje się również BTTS, jednak między tymi opcjami występuje spora różnica w kursach.

Zdarzenie: Southampton vs West Ham

Typ: +2,5 gola

Kurs: 1.79