Gdzie oglądać PPV na PRIME SHOW MMA? Transmisja live z Prime MMA będzie dostępna tylko w systemie Pay Per View. To znany model relacjonowania gali w stylu freak fights. Ile kosztuje PPV na Prime Show MMA i jak je kupić? W obiegu funkcjonują dwie ceny za transmisję, ponieważ jedna jest w pakiecie premium, a druga w podstawowej wersji. Gdzie oglądać Prime Show MMA? Dowiedz się, jak to zrobić zgodnie z naszymi wskazówkami!

transmisje prime show mma

Prime Show MMA gdzie oglądać? Prime Show MMA PPV

To nowe zjawisko na polskiej scenie, więc nie mamy wątpliwości, że będzie duże zainteresowanie galą Prime Show MMA. W końcu na sobotniej gali zawalczy sam włodarz organizacji, a więc Don Kasjo, znany wcześniej z występów na FAME MMA. Kogo będzie można jeszcze oglądać? Wykupując PPV na Prime Show MMA obejrzysz na żywo pojedynek Kruszwila z Kamerzystą, Jasia Kapelę w starciu z Ziemowitem Kossakowskim, a także Alana Kwiecińskiego konfrontującego się z dwoma rywalami. Prime Show MMA: Zadyma to może być kolejna jakość w środowisku freak fights.

Ze względu na liczne kontrowersje gala nie będzie dostępna w żadnej telewizji sportowej. Kibice tego rodzaju rozrywki na pewno przyzwyczaili się do tego, że wydarzenia te są sprzedawane za pośrednictwem PPV. Tak jest też tym razem – Prime Show MMA możesz obejrzeć na żywo, jeśli wykupisz abonament w serwisie primemma.tv. 

W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że Prime Show MMA dostępne jest w ofercie legalnego bukmachera Fortuna. Odbierając kod promocyjny do Fortuny możesz obstawiać Prime MMA za bonusowe środki: freebet w wysokości 20 złotych oraz zakład bez ryzyka do 600 PLN! Kliknij poniższy przycisk i ciesz się z extra bonusów na Prime MMA!

Prime Show MMA, data i godzina rozpoczęcia gali

Kiedy to wszystko się zacznie? Dokładną datę Prime Show MMA poznaliśmy pod koniec 2021 roku. Wówczas na specjalnej konferencji zostało ogłoszone, że pierwsza gala zostanie przeprowadzona 19 lutego (sobota). Wydarzenie to odbędzie się w hali sportowej, w której były organizowane m.in. mecze z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski, a także walki KSW. Kibice sportu doskonale znają Atlas Arenę w Łodzi, gdzie tym razem zawitają Don Kasjo i spółka.

Pierwsze walki powinny rozpocząć się po godzinie 20:00. To wtedy do oktagonu wejdzie m.in. Adam Soroko ze Stiflerem czy raper Sobota. Transmisje z tego wydarzenia będziesz mógł śledzić już przed pierwszym gongiem. Jeśli wykupisz pakiet premium, to będziesz miał podgląd na strefę VIP, w której zasiądą influencerzy, którzy na bieżąco będą komentować przebieg gali i walk.

W tym miejscu sprawdź nasze typy na PRIME SHOW MMA!

prime show mma ppv

Prime Show MMA 1, ile kosztuje PPV? CENA

Jeśli chodzi o PPV na Prime Show MMA 1, to możesz wybierać spośród dwóch pakietów. W tym przypadku cena warunkuje rodzaj transmisji. Zależy ci na pieniądzach? W takim razie lepiej jest wybrać transmisję basic, która jest tańsza od opcji premium. Ile kosztuje dostęp za przekaz na żywo?

Transmisja live z Prime Show MMA rozpoczyna się od kwoty 29.99 złotych. To cena za standardowy przekaz, w którym możesz śledzić wszystkie pojedynki z karty walk Prime Show MMA. Przypomnijmy, że 19 lutego dojdzie aż do 13 konfrontacji w oktagonie. Dopłacając 5 zł, dokładnie za 34.99 złotych możesz oglądać PPV w opcji premium. Dzięki temu będziesz miał podgląd na vip room, w którym będą zasiadać celebryci. To znana formuła zapoczątkowana przez FAME MMA.

Transmisja na żywo Prime Show MMA

Obraz wideo na żywo z Prime Show MMA będzie dostępny za pośrednictwem specjalnego serwisu primemma.tv. To dedykowany portal do transmisji live, który w pełni należy do federacji Don Kasjo. Jak na razie włodarze organizacji nie przewidzieli dedykowanej aplikacji Prime Show MMA na Smart TV i mobilne urządzenia. Przekaz na żywo można uruchomić za pośrednictwem strony internetowej. Dodatkowa możliwość oglądania to połączenie urządzenia poprzez chromecast. Wówczas możesz uzyskać obraz z gali na ekranie swojego telewizora.

Fortuna to jedyny bukmachers z ofertą na PRIME SHOW MMA! Załóż konto z kodem ZAGRANIE i odbierz darmowy zakład w wysokości 20 PLN!

Prime Show MMA w tv

Oczywiście żadna telewizja w Polsce nie transmituje freak fights takich jak FAME MMA, Prime Show czy High League. To jednak nie oznacza, że nie możesz wygodnie usiąść przed TV, żeby obejrzeć najbliższą galę. Jeśli masz Smart TV, to wybierając przeglądarkę internetową, wprowadzisz adres serwisu, a następnie uruchomisz przekaz na żywo. Twój sprzęt nie obsługuje funkcji Smart? W takim razie skorzystaj z chromecast i będąc zalogowanym do tej samej sieci, połącz się ze swoim TV z komputera lub telefonu. Wówczas zostanie przesłany sygnał wideo na telewizor i to właśnie w nim obejrzysz Prime Show MMA.

Prime Show MMA 1 stream online

Przy okazji freak fights wiele produkcji wideo pojawia się na YouTube. Tam znajdziesz m.in. konferencje odnośnie Prime Show MMA, a także ceremonię ważenia i H2H. Stream online na YouTube’ie z samej gali nie jest dostępny. To oznacza, że nie ma innej możliwości obejrzenia tego wydarzenia, jak tylko poprzez wykupienie PPV.

Aby obejrzeć galę najpierw trzeba zarejestrować konto w serwisie streamingowym primemma.tv. Na czym to polega? Utworzenie konta sprowadza się do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Trzeba w nim wprowadzić następujące dane:

  • e-mail,
  • hasło,
  • imię,
  • nazwisko,
  • narodowość.

prime rejestracja

Po rejestracji wystarczy zalogować się na primemma.tv, a następnie skorzystać z dostępnych metod transmisji PPV.

PPV na Prime Show MMA 1 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Gdzie kupić dostęp do PPV? Bezpośrednią sprzedaż abonamentu prowadzi tylko oficjalny serwis federacji, a więc primemma.tv. Uczestnicy gali, a więc influncerzy za pośrednictwem specjalnych linków również prowadzą dystrybucje. Wszystkie odnośniki prowadzą do jednej strony, a więc portalu, w którym od razu możesz oglądać galę.

Płatności za transmisje live dokonasz poprzez system Hotpay. Następnie otrzymasz kod PPV, który aktywujesz w zakładce “zrealizuj kod” na stronie primemma.tv. Gdzie oglądać transmisje? Jeśli masz zakupione i aktywowane PPV, to po zalogowaniu się na konto na głównym ekranie będziesz mógł uruchomić przekaz na żywo.

Prime Show MMA 1 PPV – jak kupić?

Dostęp do transmisji z gali uzyskasz po tym, jak wejdziesz na stronę federacji, a następnie klikniesz odnośnik “kup dostęp”. Oczywiście przed przejściem do płatności operator poprosi cię o zalogowanie się na konto w serwisie. Następnie możesz wybrać pakiet transmisji, który chcesz zakupić. Co dalej? Po tym, jak zdecydujesz czy oglądasz w wersji premium lub basic – zostaniesz przekierowany do płatności elektronicznej. W podobny sposób można kupić PPV na High League i FAME MMA.

Fot. PressFocus

FAQ

Ile kosztuje PPV na PRIME Show MMA?

Cena za podstawowy pakiet to 29.99 zł. Jeśli wybierzesz wersję premium, to zapłacisz 34.99 zł.

Gdzie oglądać Prime MMA 1?

Sobotnią galę Prime Show MMA możesz oglądać w serwisie online: primemma.tv.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze