PRIME SHOW MMA 4 gdzie oglądać? Cena, PPV, transmisja TV i stream na żywo!

prime show mma 4 transmisje

PRIME SHOW MMA 4 będziesz mógł obejrzeć w modelu transmisji PPV. Co to oznacza? Jeśli chcesz oglądać walkę Don Kasjo z Popkiem czy pozostałe konfrontacje, to musisz najpierw zapłacić za transmisje. PPV z PRIME MMA 4 dostępne jest w internecie, jak i telewizji. Ile kosztuje? Jak oglądać najbliższą galę freak fight? Wszystkie te informacje znajdziesz w tym miejscu!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

📺 PRIME MMA 4 gdzie oglądać? PRIME MMA 4 PPV

Oglądanie PRIME MMA 4 działa na podobnej zasadzie co stream FAME MMA czy High League. Tak jak konkurencyjne federacje, tak i organizacja Don Kasjo posiada własny serwis streamingowy, gdzie możesz oglądać galę PRIME MMA 4. Na stronie primemma.tv aktywujesz kod PPV, dzięki któremu uruchomisz przekaz na żywo. Więcej szczegółów o oglądanie PRIME Show MMA znajdziesz w tym miejscu!

Transmisja live z PRIME MMA 4 działa tylko po opłaceniu PPV. W jaki sposób to działasz? Na stronie federacji możesz dokonać zakupu abonamentu, który uprawnia cię do oglądania najbliższej gali. Po dokonaniu opłaty otrzymasz specjalny kod PPV, dzięki któremu aktywujesz player na primemma.tv. Jeśli oglądałeś już pozostałe freak fights np. FAME MMA, to powinieneś wiedzieć, jak to robić. W przypadku PRIME MMA 4 zasada wykupienia PPV jest identyczna.

PRIME MMA 4: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Ile kosztuje PRIME MMA 4? To zależy, gdzie będziesz oglądał galę. Minimalna cena za PPV to 34.99 złotych. Co jednak ciekawe, gala będzie dostępna również na kanale 333 z Polsat Box. Dodatkowo stream online pojawi się też w telewizji internetowej Polsatu, czyli Polsat Box Go. Tam cena za PPV jest nieco wyższa, bo liczy 40 złotych.

Na PRIME MMA 4 możesz odebrać również kod promocyjny od bukmachera. Fortuna blisko współpracuje z PRIME MMA, co oznacza, że właśnie u tego operatora obstawisz najbliższe wydarzenie. A walki zapowiadają się gorąco, bo w końcu main event to konfrontacja kontrowersyjnych zawodników, czyli Don Kasjo z Popkiem. Obaj panowie wezmą udział w pojedynku bokserskim, co ma stanowić główny gwóźdź programu.

prime mma ppv

Odbierając kod promocyjny do Fortuny walkę wieczoru, ale też pozostałe starcia wytypujesz bez ryzyka. Jak to działa? Wystarczy, że zarejestrujesz się na stronie efortuna.pl wpisując kod ZAGRANIE. Co dalej? Zaloguj się na konto i dokonaj wpłaty (minimum 20 zł). Tyle wystarczy, żeby zakwalifikować się do gry bez ryzyka. Po aktywacji kodu możesz postawić pierwszy kupon z ubezpieczeniem. Co to oznacza? Zwrot stawki, jeśli twoje typy okażą się przegrane.

Kod promocyjny Fortuny na PRIME MMA 4 przysługuje tylko nowym użytkownikom. Możesz z niego skorzystać, jeśli do tej pory nie rejestrowałeś się na stronie efortuna.pl.

PRIME MMA 4 transmisja na żywo

Gala PRIME MMA 4 odbędzie się już w najbliższą sobotę tj. 26 listopada. Tym razem włodarze federacji wybrali Szczecin. W tej hali odbywały się m.in. gale KSW, co oznacza, że obiekt jest dobrze przystosowany do organizacji wydarzeń ze świata MMA. Jeśli jednak nie wybierasz się do Szczecina to PRIME MMA obejrzysz na żywo przez internet lub w TV.

Główny nadawcą streamu online jest platforma primemma.tv. Aby za jej pośrednictwem oglądać galę wystarczy, że zarejestrujesz się na tej stronie, a następnie dokonasz opłaty za PPV. Co dalej? Po wykupieniu abonamentu otrzymasz wiadomość e-mail z kodem, który możesz zrealizować w zakładce PPV. Wystarczy, że przepiszesz lub wkleisz odpowiedni kod, co pozwoli ci uruchomić transmisje live z gali.

Na primemma.tv obejrzysz galę za pośrednictwem komputera i urządzenia mobile. W Smart TV, a także przy użyciu klasycznej transmisji PRIME MMA 4 dostępne jest dzięki współpracy z Polsatem. Jeśli posiadasz Polsat Box lub Polsat Box Go, to dokonując opłaty 40 zł będziesz mógł aktywować transmisje na żywo z PRIME MMA 4.

CENA PPV na PRIME MMA 4 – ile kosztuje?

Jak wspominaliśmy wcześniej minimalna kwota, którą potrzebujesz, żeby oglądać PRIME MMA 4 to 34.99 złotych. Wykonując opłatę na taką wartość obejrzysz galę w serwisie primemma.tv. To tzw. podstawowa transmisja o nieco niższej jakości obrazu. Co więcej, przez całą dobę będziesz mógł odtworzyć galę PRIME MMA 4. Jeśli zależy ci na jakości obrazu 1020p to możesz kupić droższy kod PPV. W tym przypadku cena wynosi 39.99 zł. Poza obrazem wiąże się to też z tym, że dostęp do gali będziesz posiadał przez kolejny tydzień.

PPV na PRIME MMA 4 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Kod PPV na PRIME MMA 4 możesz zakupić m.in. na oficjalnej stronie federacji. Aby jednak wykupić PPV musisz posiadać konto w serwisie. Jak je założyć? Dokonasz tego dosłownie w kilkadziesiąt sekund. Przy rejestracji wystarczy wpisać m.in. e-mail i hasło. Jeśli chodzi o opłatę za PPV na PRIME MMA 4 to w tym przypadku działają płatności elektroniczne. To szybki system transakcji, co oznacza, że dostęp do transmisji możesz wykupić nawet kilka minut przed galą. Jeśli wszystko zadziała prawidłowo, to po zaksięgowaniu przelewu automatycznie otrzymasz kod PPV aktywujący stream z PRIME MMA 4.

Na gali PRIME MMA 4 poza Don Kasjo i Popkiem rywalizować będzie Zusje, Esmeralda Godlewska, Ewa Piątkowska, Skolim czy Anna Andrzejewska. Jeśli chcesz postawić kupon na to wydarzenie to możesz to zrobić w Fortunie. Natomiast galę obejrzysz na stronie primemma.tv, a także w Polsat Box i Polsat Box Go. Najpierw jednak musisz dokonać opłaty za PPV.

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze